Новинар

Що читати

 • 29.09.2023
  #Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Новинки вересня

  Нарешті настав час для знайомства з новинками вересня, на які ми так чекали! Тож, сьогодні в рубриці #ЩоЧитатиВихідними ми розкажемо саме про них. Вмощуйтеся зручніше і давайте розпочинати.
 • 27.09.2023
  #Що читати

  З користю і для душі. ТОП-5

  ТОП-5 цього тижня зібрав у собі максимально різні книги, але серед них ви точно знайдете і корисний нон-фікшн, і художку, що просто допоможе розслабитися, коли хочеться почитати щось легке у вільну хвилину.
Усі публікації

Новини

 • 20.06.2023
  #Новини

  Книжковий Арсенал-2023

  З 23 по 25 червня 2023 відбудеться Книжковий Арсенал! Незважаючи на те, що видавництва не будуть представляти власні стенди, кияни та гості міста зможуть придбати новинки та хіти багатьох видавництв на стендах книгарень.
Усі публікації

Інтерв'ю з автором

 • 04.06.2023
  #Інтерв'ю з автором

  Інтерв’ю з автором. Володимир В’ятрович

  Володимир В’ятрович, український історик, політик та письменник, поділився з нами своїми спогадами про початок війни та розказав, як прийшла ідея написати книгу, як відбувалася робота і які моменти в книзі найважливіші.
 • 21.05.2023
  #Інтерв'ю з автором

  Інтерв’ю з автором. Юрій Винничук

  Українці вже читають новий детектив Юрія Винничука про пригоди журналіста Марка Криловича — кмітливого красеня-ловеласа, який не боїться зазирати в найтемніші кутки кримінального світу. Ми поспілкувалися з паном Юрієм про новий роман, майбутні книжки і війну.
Усі публікації

Довколалітературне

Усі публікації