Новинар

Що читати

 • 12.06.2024
  #Що читати

  Убивча добірка. ТОП-5

  Зібралися якось разом британець індійського походження, мама Гаррі Поттера, швейцарський юрист, норвезький вокаліст та сучасна Агата Крісті й написали шедевральні детективи, які здобули всесвітню славу і визнання. Що з цього вийшло, дізнаєтеся у нашому ТОПі.
 • 07.06.2024
  #Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Геніальний дует

  Хочете дізнатися, що ми приберегли для вас на завершення тижня британської літератури? Неперевершений дует двох Букерівських лауреатів, які продовжують завойовувати серця прихильників вдумливого читання по всьому світу.
Усі публікації

Новини

 • 23.12.2023
  #Новини

  Анонси 2024. Художка

  Що ж чекає на нас у літературному світі у 2024 році? Давайте подивимося на перспективні анонси книг, які ми плануємо випустити в найближчому майбутньому.
Усі публікації

Інтерв'ю з автором

 • 04.06.2023
  #Інтерв'ю з автором

  Інтерв’ю з автором. Володимир В’ятрович

  Володимир В’ятрович, український історик, політик та письменник, поділився з нами своїми спогадами про початок війни та розказав, як прийшла ідея написати книгу, як відбувалася робота і які моменти в книзі найважливіші.
 • 21.05.2023
  #Інтерв'ю з автором

  Інтерв’ю з автором. Юрій Винничук

  Українці вже читають новий детектив Юрія Винничука про пригоди журналіста Марка Криловича — кмітливого красеня-ловеласа, який не боїться зазирати в найтемніші кутки кримінального світу. Ми поспілкувалися з паном Юрієм про новий роман, майбутні книжки і війну.
Усі публікації

Довколалітературне

Усі публікації