facebook

Новинар

Що читати

 • 28.02.2024
  #Що читати

  Вітер змін. ТОП-5

  «Коли дує вітер змін, став не стіни, а вітрила...» Так і зробили герої нашої добірки, і понеслися вперед, назустріч новому й незвіданому. Давайте разом дізнаємося, куди ж їх завели дороги життя.
 • 23.02.2024
  #Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Що ти знаєш про війну

  Сьогодні ми будемо говорити про жіночий досвід проживання війни не на фронті, а в тилу. Про почуття та їх знецінення, про очікування, втрати, а також про могутню жіночу силу і віру в світле майбутнє.
Усі публікації

Новини

 • 23.12.2023
  #Новини

  Анонси 2024. Художка

  Що ж чекає на нас у літературному світі у 2024 році? Давайте подивимося на перспективні анонси книг, які ми плануємо випустити в найближчому майбутньому.
Усі публікації

Інтерв'ю з автором

 • 04.06.2023
  #Інтерв'ю з автором

  Інтерв’ю з автором. Володимир В’ятрович

  Володимир В’ятрович, український історик, політик та письменник, поділився з нами своїми спогадами про початок війни та розказав, як прийшла ідея написати книгу, як відбувалася робота і які моменти в книзі найважливіші.
 • 21.05.2023
  #Інтерв'ю з автором

  Інтерв’ю з автором. Юрій Винничук

  Українці вже читають новий детектив Юрія Винничука про пригоди журналіста Марка Криловича — кмітливого красеня-ловеласа, який не боїться зазирати в найтемніші кутки кримінального світу. Ми поспілкувалися з паном Юрієм про новий роман, майбутні книжки і війну.
Усі публікації

Довколалітературне

Усі публікації