image

Спочатку було слово, потім — «Фабула»

Видавництво «Фабула» видає книжки письменників зі світовим ім'ям, які отримали безліч нагород та чиї книжки продаються мільйонними тиражами. Ми — перше в Україні видавництво, яке заснувало книжкову серію для IT-індустрії. Під час складання видавничого плану ми надаємо перевагу українським авторам, вишуканій зарубіжній прозі, лауреатам Нобелівської, Букерівської, Гонкурівської, Пулітцерівської премій, Національної книжкової премії США.  Однією з провідних місій ФАБУЛИ є видання та просування на книжковій арені молодих українських письменників, саме тому ми заснували книжкову серію «Дебют». 

image

Тож які книги видає ФАБУЛА?

У видавництві виходять друком книжки класиків сучасної української літератури та успішних бізнесменів. Також Фабула видає якісний нонфікшн — провідну літературу для тих, хто хоче відкрити власний бізнес чи вже його має, настільні книги для маркетологів, менеджерів та PR-ників; мотиваційні книги, біографії та книги про науку. Що цікаво — у безлічі книг, що мають яскраві обкладинки та належать до нон-фікшну, авторами є українці! 
Головні критерії відбору книг для серій, що засновано «Фабулою», прості: всі вони мають бути написані яскраво, гостро, захопливо, відрізнятися широким охопленням дійсності і являти собою своєрідний «часовий зріз».

Контакти редакції:
61145, м. Харків вул. Космічна, 21а
Інтернет-магазин адреса для самовивозу:
61051, м. Харків, вул. Котельниківська, 5
Image