Пригодницький роман

Відфільтрувати

Показано 12 результатів

Пригодницький роман

У жанрі пригодницького роману, який є одним із найдавніших у літературі,  відтворені людські прагнення до мандрівок і пригод, до відкриття невідомих земель і прихованих таємниць. В основу цього жанру покладено незвичайні пригоди персонажів, що розгортаються протягом тривалого часу.

Події відбуваються у світі, сповненому випробувань і стихій. Тому сюжет є стрімким і непередбачуваним, а повороти дії — раптовими. Герої нерідко опиняються в умовах екзотичної природи, доля заносить їх на безлюдні острови, далекі країни й навіть на інші континенти.

Серед персонажів пригодницьких романів можна зустріти як звичайних людей, які перебувають у незвичайних обставинах, так і людей не зовсім звичайних (піратів, відлюдників, дикунів тощо).

Головним героям пригодницьких романів доводиться постійно стикатися зі злом і труднощами, шукати вихід із скрутних ситуацій і робити складний вибір — моральний чи життєвий. А від цього вибору залежать долі інших людей. Тому герої пригодницьких творів мусять узяти на себе відповідальність за тих, хто поруч.

Запрошуємо поринути в цей світ!