Акція
Позивний Бандерас. Операція «Томос»

Позивний Бандерас. Операція «Томос»

1 відгук

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ1444007У
ISBN: 978-617-522-038-2
Вага: 0.328
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 256
Рік видання: 2021
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза, Детектив, Пригодницький роман
Обкладинка: Тверда
І знову капітан Антон Саєнко, розвідник із позивним Бандерас, сучасний козак Мамай, протистоїть підступному й жорстокому російському диверсанту Манекену та його поплічникам. Але цього разу він намагається врятувати не лише життя людей, а й міжнародний авторитет України, захистити історію, культурні та духовні цінності держави. Смертельно небезпечні пригоди, чудотворні ікони, красуня-черниця… Динамічний та непередбачуваний сюжет цього детективного шпигунського роману триматиме вас у напрузі до останньої сторінки. А чудовим бонусом стане те, що цього разу книжка передує фільму.
Читати повністю
Сергiй Дзюба
Сергiй Дзюба
(03.11.1978) Сергій Дзюба – український сценарист і письменник, автор кількох телевізійних шоу. Народився в Києві 3 листопада 1978 року. 2001 року закінчив Київський університет культури та мистецтв (майстерня Юрія Муравицького ). За фахом – режисер професійного театру. Свою професійну кар’єру розпочав на телебаченні в телекомпанії "Новий канал", де вже 2005 року став сценаристом новорічного фільму "Солдати 2006". Наступного року створив комедійний серіал "Родичі" на замовлення студії "Батискаф" (Київ) для телекомпанії "Перший національний". Від 2006 до 2014 року працює на кількох телевізійних компаніях і продакшнах, зокрема "СТБ", "Інтер", "Україна", "ICTV", "1+1", "ТЕТ", "СтарМедіа" та "Київтелефільм". За цей час створює серіал "Єфросінья", телевізійний фільм "Любов одна", телесеріали "Братани", "Перелітні птахи" і "Порох та дріб", серіаліті "Каста". Від 2007 до 2011 року – сценарист Дитячого Євробачення на "Першому національному". У 2015–2016 роках – шеф-редактор телевізійних проєктів в "ІVORY FILMS". За цей час "з-під пера" Сергія Дзюби виходять проєкт "Глядач як Свідок" на каналі "СТБ", а також сценарії до телевізійних проєктів "Давай поговоримо про секс", "Врятуйте нашу сім’ю", "Коли ми вдома". 2018 року разом з Артемієм Кірсановим дебютує як письменник, видавши книжку "Позивний“Бандерас”". Того ж року відбулася прем’єра однойменного художнього фільму. 2019 року творчий дует Сергія Дзюби й Артемія Кірсанова презентує новий роман "Заборонений" про видатного українського поета та борця за незалежність Василя Стуса. 5 вересня відбулася масштабна прем’єра художнього фільму "Заборонений".
Читати повністю
Артемій Кірсанов
Артемій Кірсанов
(18.03.1980) – український сценарист і письменник, автор кількох телевізійних шоу. Народився в Києві. Навчався в майстерні Юрія Муравицького в Київському університеті культури та мистецтв. За фахом – режисер професійного театру. Незважаючи на "театральну" професію, свою кар’єру Кірсанов починає на телебаченні, зокрема з 2002 до 2006 року працює в телекомпанії "Новий канал". 2005 року разом з Сергієм Дзюбою створює новорічний фільм "Солдати 2006". Наступного року створює перші 15 серій комедійного серіалу "Родичі" на замовлення продакшн-студії "Батискаф" (Київ) для телекомпанії "Перший національний". У 2006–2007 роках працює над спільним проєктом каналу "Інтер" та "1+1" – "Ви поїдете на бал?". Працюючи на кінокомпанії "Київтелефільм", створює проєкт "Що ти робив минулої п’ятниці?" на замовлення "1+1". А також стає сценаристом Дитячого Євробачення на "Першому національному". Далі до 2014 року працює на кількох телеканалах і продакшнах, зокрема "1+1", "ТЕТ", "СТБ", "Україна", "ICTV", "СтарМедіа". За цей час пише сценарії до телевізійних серіалів "Братани", "Єфросинья", "Порох та дріб", "Перелітні птахи", серіаліті "Каста" та телевізійного фільму "Любов одна" У 2015–2016 роках – шеф-редактор телевізійних проєктів в "ІVORY FILMS". За цей час Артемій Кірсанов створює проєкт "Глядач як Свідок" на каналі "СТБ". А також пише сценарії до телевізійних проєктів "Давай поговоримо про секс", "Врятуйте нашу сім’ю", "Коли ми вдома". 2018 року разом з Сергієм Дзюбою дебютує як письменник, видавши книжку "Позивний “Бандерас”". Того ж року відбулася прем’єра однойменного художнього фільму. 2019 року творчий дует Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова презентують новий роман "Заборонений" про видатного українського поета та борця за незалежність Василя Стуса. 5 вересня відбулася масштабна прем’єра художнього фільму "Заборонений".
Читати повністю
Позивний Бандерас. Операція «Томос»
Позивний Бандерас. Операція «Томос»
Позивний Бандерас. Операція «Томос»
Позивний Бандерас. Операція «Томос»
Позивний Бандерас. Операція «Томос»
User Ольга
14.12.2021
На сторінках детективного шпигунського роману “Позивний Бандерас. Операція «Томос»” авторства Сергія Дзюби й Артемія Кірсанова події часів княжої доби переплітаються із сучасними подіями, тісно пов’язаними з війною на сході України. Разом з українським розвідником Антоном Саєнко ми поринаємо у вир подій. Нікого не залишають байдужими його подвиги в боротьбі за збереження предметів культурної спадщини, які російські шпигуни намагалися присвоїти і переправити до Москви. Наполеглива боротьба за власну історію, а також героїзм розвідника і його винахідливість у пошуках реліквій – чудотворних ікон, написаних Алімпієм Києво-Печерським на зламі ХІ-ХІІст – надихає і об’єднує читачів. Патріотизм простежується на кожній сторінці. Хто ж зрадник? Ворог завжди на крок попереду! Вміло витримана інтрига розкривається лише на останніх сторінках. Події розгортаються підчас підготовки до отримання Томосу про автокефалію ПЦУ та проведення Об’єднаного собору на території Софії Київської. Російська розвідка намагається зірвати урочистості і не допустити надання Томоса ПЦУ. Не зважаючи на це, історичну справедливість вдається відновити.
Публікації на тему
Разом дешевше
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер