Особистий розвиток

Відфільтрувати

Відображається 1–24 з 34 результатів

Книги про саморозвиток та мотивацію

Що змушує нас діяти, досягати цілей, рости і вдосконалюватися, не збиватися з наміченого шляху і продовжувати йти вперед? Скільки б не народилося відповідей в нашій свідомості, правильною є тільки одна – це мотивація. Саме вона керує нашою поведінкою, задає її спрямованість, організує, робить активним і стійким. Але всім нам знайомі ситуації, коли мотивації просто немає.

У такі моменти потрібно мати під рукою щось, що допоможе нам знову оживити нашу мотивацію, надати собі сил, пробудити азарт; потрібно щось, що заправить нас паливом, щоб ми загорілися бажанням досягати. Що це може бути?

У всі часи одним з кращих інструментів для зміни психічного стану і впливу на свідомість вважалися саме книги. Вони володіють воістину магічною силою і здатні не тільки миттєво вплинути і поміняти настрій, але і зробити колосальні зміни в особистості людини і її житті.

Видавництво Фабула пропонує вам різноманіття книжок для саморозвитку – ставайте ліпше разом із нами! Замовляйте книжки онлайн та отримуйте у будь-якому відділенні Нової Пошти або Укр Пошти.