Містер Піп
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ677063У
ISBN: 978-617-09-5905-8
Вага: 0.34
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 256
Рік видання: 2019
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза, Драма
Обкладинка: Тверда
Переклад: Анастасія Копівська
Код виробника: ФБ1056108У
ISBN: 978-617-09-5910-2
Кількість сторінок: 256
Рік видання: 2019
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза, Драма
Формати файлiв:
epub
Крихітне селище на тропічному острові на півдні Тихого океану. Всі білі полетіли в Австралію, з іншого кінця острова наближається війна, школа три місяці як закрита. І раптом містер Воттс — єдина біла людина, що залишилася на острові й живе відлюдником,— відновлює шкільні заняття. «Діти,— каже він,— я познайомлю вас із містером Діккенсом». Не так вже й багато він знає, цей Воттс, але те, що знає, підносить дітям як дорогоцінний дар. Трохи любові та історій, над якими варто замислитися і навіть додумати, які вчать бути готовими до змін, зживатися з ними, однак залишатися людиною. Глибока і яскрава книжка про боротьбу двох ідентичностей в душі однієї маленької дівчинки. Про становлення особистості, про зраду та самопожертву, на які здатен кожен із нас. Про війну і її жахи. Про ревнощі та відвагу. Роман Ллойда Джонса став світовим бестселером, його перекладе- но тридцятьма мовами і екранізовано Ендрю Адамсоном (постановником «Шреків» і фільмів про Нарнію) із Г’ю Лорі в головній ролі.
Читати повністю
Ллойд Джонс
Ллойд Джонс
(23.03.1955) Ллойд Джонс народився в місті Ловер Хатт, Нова Зеландія, яке стало частим темою його подальших художніх творів. Він навчався в Університеті Вікторії, працював журналістом і консультантом, а також писав книги. Серед його романів: "Біографія" (1993); "Чу Ву" (1998 рік); "Тут, на краю світу, ми вчимося танцювати" (2002); "Розфарбуй свою дружину" (2004). Але найбільш відомий його роман — "Містер Піп" (2007). Книга одержала багато літературних нагород як на батьківщині автора, так і за межами, серед яких премія письменників Співдружності та номінація на Букерівську премію 2007 року. В 2012 році вийшла однойменна екранізація режисера Ендрю Адамсона, головну роль в якій зіграв Хью Лорі. Ллойд Джонс живе в Веллінгтоні. В даний час він очолює бібліотечний фонд Бугенвіль.
Читати повністю
Містер Піп
Містер Піп
Містер Піп
Містер Піп
Містер Піп
Містер Піп
Містер Піп
User Анастасія Дахно
04.05.2020
Ця книга є своєрідним одкровенням, вона така проста і чиста, що аж не віриться. Спочатку я жваво уявляла райський куточок далекого острову, корінне населення, пальми, хиткі хижинки, життя в далеких століттях. Але стоп, події в романі заледве тридцятирічної давнини, а життя місцевого населення навряд чи відрізнявся від такого сотні років тому. Така дивовижна самобутність, така наївна щирість - майже рай. У цьому рацію є своєрідне божество - біла людина, містер Воттс - єдина біла людина, яка не покинула острів перед блокадою. Хто він такий і що там забув? Я не дарма написала про блокаду, бо вона поселила грізні тіні в райському куточку - повстанці проти військових, звіряча жорстокість проти не менших звірств, а в епіцентрі цього - прості люди. Нема нікого, хто б допоміг цим людям, вони відрізані від усього світу і от, в розпал цього безумства дивакуватий містер Воттс прийме рішення дати дітям крихітного поселення надію на інше життя. Він заново відкриє двері школи і буде читати своїм учням «Великі сподівання» Чарлза Діккенса, даючи їм можливість крізь шпаринку поглянути на інше життя. Я багато посміхалась під час читання, мені було тепло ніби під промінням сонця, я насолоджувалась миром, але потім розпочалась війна. Така ж безкомпромісна, як тропічна гроза, така ж руйнівна. «Містер Піп» залишає по собі запитань більше ніж відповідей. Запитань, які варто ставити самому собі. Можливо, це найкраща книга про пошук себе і сенсу в собі, яка мені коли-небуть траплялась.
User Юлія
12.12.2019
".. поки ми читаємо книжки, разом із цим формується паралельний світ у наших головах." Жорстока і прекрасна водночас, ця історія розірвала моє серце. Селище на острові, яке заблоковане через бойові дії. Повстанці з місцевого населення та червоношкірі вбивці, яких найняли придушити повстання. І в цій страшній реальності, білий чоловік вирішує стати вчителем для дітей із селища. Він починає читати їм "Великі сподівання" Діккенса, і це змінює життя всього селища. ⠀ Оповідь ведеться від імені дівчинки-підлітка Матильди, яка мешкає в селищі разом з мамою, а їх тато працює в Австралії. Роман Діккенса рятує її від жаху, що навкруги. ⠀ Головний герой роману Чарльза Діккенса стає для Матильди уявним другом, а вчитель містер Воттс - реальним другом. ⠀ Мене так вразив фінал історії, що я навіть не могла плакати. Це був шок, злість, я хотіла хеппіенду. Але реальність виявилася жорстокішою. Фільм дивитися не буду, просто страшно. Якщо шукаєте сильну драму, раджу цю книгу однозначно.
Публікації на тему
Кіношний ТОП-5
01.02.2023
Що читати
Кіношний ТОП-5
Разом дешевше
Ціна комплекту
Паперова
497,00 грн
610,00 грн
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер