Акція
Престиж

Серія:

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ901885У
ISBN: 978-617-09-6757-2
Вага: 0.462
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 400
Рік видання: 2021
Мова видання: Українська
Жанр: Драма, Історичний роман
Обкладинка: Тверда
Переклад: Іларія Шевченко
Код виробника: ФБ1056166У
ISBN: 978-617-09-6801-2
Кількість сторінок: 400
Рік видання: 2021
Мова видання: Українська
Жанр: Драма, Історичний роман
Формати файлiв:
epub
fb2
mobi

В основі сюжету роману відомого британського письменника — історія протистояння двох талановитих ілюзіоністів початку ХХ століття. Пошук нових ефектних трюків, що перемішався з особистою ворожнечею, поступово переріс у справжню битву технологій, до якої залучили навіть геніального винахідника Ніколу Теслу. Невпинна гонитва призвела до трагедії. Свідками розв’язки стали прямі нащадки ілюзіоністів, що за століття прочитають щоденники магів. Захопливі описи трюків, гострота емоцій персонажів, фірмовий «холодок» високо оцінять прихильники жанру містичного трилера. Роман відзначено Всесвітньою премією фентезі (1996).

Читати повністю
Крістофер Пріст
Крістофер Пріст
(14.07.1943) Кістофер Пріст — англійський прозаїк, письменник-фантаст, що починав літературну діяльність як один з представників "нової хвилі". Народився в Англії, в місті Чідл. Після закінчення школи навчався на клерка, працював позаштатним журналістом, бухгалтером, аудитором на складі готового одягу, а потім в торговій фірмі. Лауреат цілої низки літературних премій. Зокрема, тричі ставав лауреатом Британської премії в галузі наукової фантастики. Найбільш успіх спіткав роман "Престиж". У 2006 році режисер Крістофер Нолан зняв за сюжетом роману однойменний фільм. Крістофер Пріст живе в місті Ґастінґс. Він одружений із письменницею Лі Кеннеді. У подружжя двоє дітей.
Читати повністю
Престиж
Престиж
Престиж
Престиж
Престиж
Престиж
Престиж
Престиж
Престиж
User Халіменко Юлія
25.04.2021
Таємничий та містичний роман "Престиж" сучасного британського письменника Крістофера Пріста кинув мені виклик: "Я дозволю вам побачити лише те, що захочу показати". Заінтригована свого часу однойменним фільмом, дуже хотіла відкрити для себе щось нове в творі. Читала зосереджено, бо знала, що книга інакша: в ній присутня сюжетна лінія з нащадками та й певні деталі змісту в кінострічці змінені. Фільм виявився прекрасною прелюдією до роману, додавши яскравості та динаміки. Копирсання в минулому витягує на розсуд зацікавлених осіб історію запеклого суперництва між ілюзіоністами Великим Дантоном та Альфредом Борденом. Нащадкам дістаються нотатки кожного із деталізацією життєпису та професійної діяльності. Невід'ємною частиною минулого є ілюзіоністське мистецтво кінця ХІХ - початку ХХ століття в умовах конкуренції, необхідності вигадувати оригінальні трюки та експериментувати. Все це доповнюється емоційними потрясіннями в житті героїв: душевними метаннями, божевіллям пристрасті, сімейними кризами, зрадами, безглуздими жертвами та одержимістю помсти. Кожне наступне покоління намагається розплутати клубок фатальних подій більш як півстолітньої давнини, що вплетений у їхні долі особистими драмами, таємницями та секретами прадідів. Спочатку я прагнула передбачити розвиток подій, розкрити причини тих чи інших вчинків. Певні епізоди дозволили моїй уяві бурхливо розгулятися. Це й спонукало до розв'язання завдань шляхом логічних міркувань. Але в процесі захоплюючого читання зрозуміла, що жодного разу так і не наблизилася до розгадки самостійно. Ця історія мене зачіпала, місцями тримала в напрузі та змушувала губитися у версіях. І хоч в заплутаному лабіринті обману маски скинуто та реквізити продовжують зберігати таємниці ілюзіоністського ремесла. Отакий він ефект витонченості, багатогранності та загадковості сюжету, що надає поживу для власних роздумів. "Як відомо кожному фокуснику, існує кілька категорій глядачів - перші геть нічого не розуміють; другі вважають, що їх обдурили; треті стверджують, що розкрили секрет; а четверті - щаслива більшість - просто насолоджуються видовищем і сприймають сценічну магію як розвагу". "Зрештою, розгадка не має суттєвого значення: фокус залишається фокусом і кожен глядач, який бачить його, знає, що це обман".
Публікації на тему
Ще трохи свята. ТОП-5
27.12.2023
Що читати
Ще трохи свята. ТОП-5
Разом дешевше
Ціна комплекту
Паперова
1736,00 грн
2170,00 грн
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер