Майстер реліквій

Майстер реліквій

5 відгуків

Серія:

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ677016У
ISBN: 978-617-09-3947-0
Вага: 0.505
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 448
Рік видання: 2018
Мова видання: Українська
Жанр: Історичний роман, Пригодницький роман
Обкладинка: Тверда
Переклад: Яна Сєрая

«Майстер реліквій» — справжній вихор запаморочливих подій, що розгортаються в Європі XVI століття: художник Альбрехт Дюрер і торговець реліквіями Дісмас вступають у змову з метою підробки плащаниці Христа, за яку у заможних клієнтів можна отримати величезні гроші. Книга сповнена цікавими деталями про мистецтво, релігію, політику та науку XVI століття у Європі.

 

Читати повністю
Крістофер Баклі
Крістофер Баклі

(28.09.1952) Крістофер Баклі — всесвітньо відомий американський письменник-сатирик.

Його романи «Дякую за куріння» (1994), «Господь — мій брокер» (у співавторстві з Джоном Тірні, 1998), «Зелені чоловічки» (1999) і «Флоренс Аравійська» (2006) перекладені десятками мов, а фільми, створені на основі цих книг, не сходять з екранів. Крістофер Баклі народився в Нью-Йорку. Закінчив Портсмутську церковну школу, потім Єльський університет, де вступив у таємне товариство "Череп та кістки". Незабаром він з таким блиском проявив себе у політичній журналістиці, що у 24 роки став головним редактором журналу "Есквайр". У 1981 році Баклі переїхав до Вашингтона, отримавши посаду провідного спічрайтера тодішнього віце-президента Джорджа Буша-старшого. Цей досвід письменник використав у романі «Метушня в Білому домі» (1986) — їдкій сатирі на апарат президента США, стилізованій під політичні мемуари. Героєм його наступного роману «Дякую за куріння» став тютюновий лобіст, який пропагує куріння. Всього у творчому доробку Крістофера Баклі шістнадцять романів, кілька книжок про подорожі і низка п’єс.

«Майстер реліквій» (2015) — найновіша й дуже несподівана книжка визнаного майстра сатиричної прози. І це взагалі не пародія на сучасну Америку. За словами самого письменника, під час передостанніх виборів у США він дійшов висновку, що американське політичне життя саме по собі надає масу приводів для глузувань, і вирішив відправитися в шістнадцяте століття — у часи наївніші та менш цинічні, ніж сучасність. Там він і знайшов свій незвичайний сюжет і яскраві образи героїв, більшість із яких були відомими історичними постатями часів занепаду Священної Римської імперії.

Читати повністю
Майстер реліквій
Майстер реліквій
Майстер реліквій
Майстер реліквій
Майстер реліквій
Майстер реліквій
Майстер реліквій
Майстер реліквій
Майстер реліквій
Майстер реліквій
Майстер реліквій
Майстер реліквій
Майстер реліквій
User Тетяна
04.08.2021
Книга динамічна, легка. Вдалий вибір для відпочинку.
User Сергій
20.09.2020
Добрий день! Чи не планується "Мисливець за суддями" цього ж автора?
User phoebe_smith
29.04.2020
Дісмас - майстер реліквій, який має двох багатих і могутніх клієнтів. Якщо ви не знаєте, що ж входить в його обов`язки, то цей швейцарець є мисливцем на мощі святих. У XVI столітті стали модними індульгенції на відпущення гріхів, тому вельможі збирали цілі колекції реліквій для заманювання паломників. ⠀ Внаслідок дій шахрая-банкіра Дісмас втрачає гроші і змушений погодитись на авантюру свого друга Дюрера. Так, наш головний персонаж дружить із тим самим Альбрехтом Дюрером. ⠀ Це не історично-пригодницький роман! Пригод тут хоч відбавляй, історичні персонажі теж присутні, але вони тут ніби в паралельних реальностях. Сказала б, що книжка схожа на «друзів Оушена» в середньовічних декораціях. ⠀ Книжка більш-менш цікава, місцями смішна, місцями дуже навіть захоплива. З таким чтивом легко відпочити від усього навкруги. ⠀ Вже після прочитання роману дізналась, що Крістофер Баклі - письменник-сатирик, і більшість його книг є пародіями на американське політичне життя. А от для «Майстра реліквій» він просто вибрав інший, наївніший і менш цинічний (за словами самого автора) час. Думала, що читатиму щось сходе на Ванденберга, а отримала Пратчетта без Дискосвіту. ⠀ P. S. Мій улюблений персонаж - Нарс, але щоб знати хто це, треба прочитати книжку.
Показати ще
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер