Командний ТОП

Командний ТОП
Отож, які книги і за що любить велика й неймовірна команда Фабули — дізнавайтесь прямо зараз! Ми починаємо! Наталя Бірічева, директорка видавництва:
«Я обрала Гіларі Мантел  — дві книжки трилогії якої вже вийшли, а третя нарешті готується. Прекрасна мова, занурення в епоху, захопливий сюжет: політичні інтриги, любов і ненависть, скандали, війни , людські слабкості й героїзм, значення особистості в історії держави — дуже актуальні книги».
«Вулфголл» і «Везіть тіла» — дві частини трилогії всесвітньовідомої британської письменниці Гіларі Мантел, яка за обидві книжки в різні роки отримала престижну Букерівську премію. У цих романах вона знайомить нас з надзвичайною історичною постаттю, яку порівнюють з самим Макіавеллі, а саме з правою рукою і найголовнішим радником короля Генріха XVIII — Томом Кромвелем. Будучи в молодому віці звичайним купцем, ця людина за своє життя спромоглась не тільки зарекомендувати  себе як професіонала в багатьох сферах життя, але й створити довкола себе орел таємничості й недоторканності. Інтриги, які сплітав Кромвель, та майстерність, з якою він маніпулював всіма довкола включно зі своїм королем, не спромоглась повторити жодна жива душа. Пані Мантел додавши дрібку фантазії розкриває перед надзвичайну людину в захоплюючому історичному антуражі… Андрій Клімов, автор та головний редактор:
«Мій вибір — Джон Вільямс «Авґуст», удостоєний в 1973 році Національної книжкової премії США. Один з найвидатніших англомовних прозаїків сучасності створив дійсно епохальний історичний роман про найбільш жорстокий і кривавий період правління римського імператора Октавіана Авґуста. Ця книжка геть змінює наші погляди на ті часи і особистість головного героя. Шкода читача, який ще не мав змоги зануритися у цю щільну, динамічну, майже гіпнотичну прозу, що відзначається видатним відчуттям історичної реальності».
«Авґуст» Джона Вільямса переносить нас ще глибше у світову історію. Майже до витоків світової демократії, в часи правління імператора Гая Октавія Августа, завдяки якому Рим остаточно стане тієї самою величною Римською імперією. Юний хлопець Гай Октавій отримає у спадок від свого дядька Юлія Цезаря цілу країну. Звісно оточення Цезаря і майже весь сенат буде проти такої фривольності, але молодий хлопець зуміє вистояти і стати правителем, якого заслужили римляни. У цьому захопливому романі автор познайомить нас з Авґустом і людьми, завдяки яким він став тим, ким повинен був стати. Світлана Клімова, авторка, редакторка і друг:
«А мій вибір припав на «Готель Світ»  Алі Сміт. Одна з найпопулярніших сучасних англійських майстринь прози, володарка п’яти національних премій, створила роман, що за правом здобув всесвітню відомість. Це книга про смерть, що оспівує життя, і книга про життя, що оспівує смерть, дивна, бентежна й водночас іронічна та по-справжньому смішна».
Перед читачем — світ готельної мережі «Глобал», прописаний до найдрібніших деталей. Тут розгортається таємнича й дивакувата історія п'яти жінок, що опинилися разом через прикрий інцидент — випадкову смерть молодої покоївки у шахті ліфту для посуду. В романі «Готель Світ» ми чуємо п'ять різних голосів, п'ять безтілесних, але взаємопов'язаних персонажів, а разом із тим — глибинне переосмислення «вічних тем», сміливий, переконливий і відвертий погляд на людське існування, яким воно насправді є.     Тетяна Попова, головна редакторка напрямку нон-фікшн:
«Лоррейн Ґраббс «Уроки лояльності» — ця надзвичайно актуальна книжка нагадує керівникам про те, що запорукою успіху будь-якого бізнесу є лояльне ставлення до співробітників і клієнтів. Написана просто й переконливо, читається на одному диханні. Рекомендую!»
«Уроки лояльності» Лоррейн Ґраббс — неймовірно цікава книжка для управлінців будь-якого рівня й напрямку. Авторка свого часу була керівником одного з найпопулярніших американських лоукостів «Southwest Airlines». Саме завдяки її інноваціям у корпоративній культурі компанії цей лоукост і став популярним і здобув довіру мільйонів користувачів авіаліній. У своїй книжці вона розповідає про створення цієї корпоративної культури і ділиться рецептами, які стануть у нагоді кожному, хто працює в компанії, і не важливо — великій чи малій!   Юлія Святенко, маркетологиня:
«Історична містифікація, яку створив Сергій Батурин в «Clavus Domini», спочатку просто зацікавила, а потім повністю захопила мене. Ми дійсно не знаємо, ким був Варавва, якого замість Ісуса помилував Понтій Пилат. Авторська інтерпретація біблійної історії надзвичайно сподобалась, тож чекаю на продовження».
«Clavus Domini» українського письменника Сергія Батурина — це нетривіальний погляд на знайомі нам події двохтисячолітньої давності. А саме, розп’яття Ісуса Христа і розбійників на горі Голгофа. Але ця історія оповідає нам не про Ісуса. А про не менш відомого, але абсолютно незвіданого чоловіка на ім’я Варавва. Автор заглибившись в сторичний антураж роздумує над життям і долею того чоловіка, якого помилував натовп і одного з тих, через кого Понтій Пілат вмив руки. Захопливо, детально і неймовірно цікаво.   Анастасія Сумцова, піарниця:
«Зараз читаю книжку «Гарна стратегія. Погана стратегія» Річарда Румвельта, та навіть не дочитавши її, можу  стовідсотково її рекомендувати всім, хто  працює в сфері маркетингу. Книжка-мастрід, яка допоможе вам зрозуміти, чому ваша стратегія може бути поганою та чому вона не працює.  Автор на власному досвіді та, використовуючи інсайди, розповідає, як   розробити стратегію, що буде діяти.  Я рекомендую цю книгу, тому що в ній ви можете знайти  відповіді  на багато запитань у сфері стратегічного мислення».
Будь-який бізнес чи стартап будується не тільки на ідеї, інвестиціях та рекламі. Найголовніше — стратегія, тобто кістяк. Без неї все просто розвалиться.  Та не завжди гарна стратегія одного проєкту може бути такою ж гарною для іншого. Автор книжки «Гарна стратегія. Погана стратегія» знає це дуже добре! Річард Румвельт вважається одним з 25 найголовніших стратегів планети і має ступінь доктора Гарвардського університету. За свою багатолітню практику він викристалізував безліч понять розвитку бізнесу і тепер ділиться ними у свої надзвичайній книжці з нами. Ірина Нестеренко, дизайнерка:
«Роман «Мала Глуша» Марії Галіної — це радянська реальність і домішок фантастики. Події книги відбуваються у маленькому містечку СРСР наприкінці 1970-х. Головні герої книжки описані дуже реалістично. А сама книжка, просякнута містикою, захоплює буквально з найпершого слова, ведучи читача у світ   переживань та страхів головних героїв. Перша частина «Сумна фантастична сага часів застою» і друга частина «Мала Глуша». В них потойбічне, містичне, повсякденне й рутинне сплелись так тісно, що вже й не розбереш, де починається одне й закінчується інше. Межа між ними плавно тане. Книжка, перекладаючи людські страхи на казкову мову,  допомагає позбутися їх».
Марія Галіна — надзвичайна письменниця. Її бачення світу захоплює. А кожен її роман — це вибухова суміш, здавалося б, на перший погляд не поєднуваних речей. Чи могли б ви уявити собі Радянський Союз і фантастичну реальність в якій присутні демони, песиголовці, водяники та інші потойбічні істоти? Ну як, уявили? А Марія Галіна уявила. І написала неймовірної тонкості історію — про 1970-ті, про нас і потойбічне, яке здавалося не так близько. І все причаїлось у «Малій Глуші». Олександра Чорноморець, редакторка:
«Читати роман Нікласа Натта-о-Даґа «1793» варто для того, щоб навіть у суцільному мороці бачити світло кращого життя».
Стокгольм. Кінець ХVIII століття. На окраїні міста в озері, загидженому стічними водами, поліція знаходить понівечений труп без ніг, рук та очей. Ця подія стає справжнім потрясінням для тихого, хоч і не зовсім мирного шведського міста. Окрім того, що насувається найхолодніша зима за останні десятиліття, місто помалу починає охоплювати паніка. Особливо це впливає на заможних жителів, життя яких тепер в невидимій, але все ж небезпеці. Розслідувати це вбивство береться один з кращих —  Сесіль Віндге. Та здоров’я останнім часом дуже сильно його підводить. Чи зуміє він розкрити цю справу, перш ніж в його двері постукає сама Смерть. Відповідь знає Ніклас Натт-о-Даґґ…і скоро дізнаєтесь і ви. Остап Микитюк, менеджер з реклами:
«Я обрав «Майстер реліквій» Крістофера Баклі. І це направду чи не одна з найулюбленіших книг в моєму списку. Я рекомендую читати її, бо вона смішна,  а ще в ній окрім цікавої історії є віра. Віра в те, що навіть у найскладніших ситуаціях завжди є вихід, якщо друзі поряд».
Крістофер Баклі  — майстер слова. І його біографія, як і його книжки яскравий тому приклад. «Майстер реліквій» майстерно написаний історичний роман у якому є все — і сатира на сучасну політику, і захопливі пригоди, яким позаздрить навіть Індіана Джонс, і історія неймовірного кохання та дружби, і навіть відьми і зіллєвари (але це не точно). Пан Баклі знайомить нас з Дісмасом, мисливцем за християнськими реліквіями, які за слухами дарують своїм власникам індульгенцію на Небеса. Одного дня його головні замовники, а заразом і вороги одне одному, замовляють Дісмасу дістати Туринську плащаницю. І права на відмову в нього немає, бо на кону його життя…     Тетяна Орел, технічна редакторка:
«Ті, кого немає»Андрія і Світлани Клімових дуже неординарна книга. Кілька років тому  я прочитала перші дві книги цієї трилогії і весь цей час сподівалась дізнатись, чим же закінчилась ця історія. Великою радістю став вихід повного варіанту роману, та ще й  у рідному видавництві».
Психологічний роман подружжя Клімових — це дійсно неординарна книжка. На юність 14-річної Марти випала нелегка доля. Її батьки не приділяють їй уваги, весь вільний час вона віддає своїм хобі й намагається якнайменше контактувати із зовнішнім світом. Найбільшого дискомфорту й проблем доставляє дядько Марти, що живе з ними у одній квартирі та починає домагатись дівчини. Вервечка подій і бажання захиститись від кривдника призводять до неочікуваних наслідків. І виявляється, що ті кого вона вважала рідними, насправді не є такими. А самозахист може стати смертельною небезпекою… Костянтин Васюков, керівник рекламного відділу:
«Мені подобається «Паризький архітектор». Ця книга про те, як війна змінює природний плин життя людей, встановлює свої порядки та закони. Успішний у своїй справі архітектор Бернар Люсьєн під страхом розстрілу конструює таємні укриття для євреїв. Він підозрює кожного,  хто перебуває з ним поруч, навіть свою дружину і коханку. Читаючи книгу, відчуваєш постійну напругу разом із героєм».
  «Паризький архітектор» Чарльза Белфора — світовий бестселер. Автор знайомить нас з молодим архітектором з Парижу — Бернаром. Його робота через початок Другої Світової під великим знаком питання. Як жити далі, не знає ніхто. Одного дня на Бернара виходить замовник і пропонуємо йому роботу в його сфері діяльності. Він майже відразу погоджується, але якщо про це гестапо, спрацює «ефект доміно». І Бернарове життя — це найменша втрата. Ця історія показує нам людину, яка перероджується і перетворює свою черствість у емпатію, а його талант здатен врятувати сотні чиїхось життів….   Отакі різні смаки у нашого видавництва. Отакі прекрасні книжки з’являються у нашому видавництві і захоплюють не тільки нас. Тож не зволікайте — замовляйте зі знижками та безкоштовною доставкою. І до наступної зустрічі.
Товари з цієї статті
Вулфголл Гіларі Мантел
Паперова
490,00 грн
Додати у кошик
Везіть тіла Гіларі Мантел
Паперова
490,00 грн
Додати у кошик
Авґуст Джон Едвард Вільямс
Паперова
390,00 грн
Додати у кошик
Готель Світ Алі Сміт
Паперова
290,00 грн
Додати у кошик
Акція
Уроки лояльності Лоррейн Ґраббс
Паперова
110,00 грн
220,00 грн
Додати у кошик
Clavus Domini Сергій Батурин
Паперова
320,00 грн
Електронна
220,00 грн
Додати у кошик
Гарна стратегія. Погана стратегія Річард Румельт
Паперова
Очікується
Електронна
290,00 грн
Додати у кошик
Майстер реліквій Крістофер Баклі
Паперова
350,00 грн
Додати у кошик
Ті, кого немає Андрій Клімов
Паперова
250,00 грн
Електронна
250,00 грн
Додати у кошик
Паризький архітектор Чарльз Белфор
Паперова
Очікується
Додати у кошик