Що читати

#ЩоЧитатиВихідними. Бунт проти імперії
26.05.2023
Що читати

#ЩоЧитатиВихідними. Бунт проти імперії

Цієї п’ятниці маємо для вас дуже цікаве читання у рубриці #ЩоЧитатиВихідними . Обидві книги представляють сучукрліт, обидві ранять у саме серденько і від обох відірватися просто неможливо. Пропонуємо вам разом з нами зануритися в минуле та сьогодення.
 • 19.05.2023
  Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Химерна пара

    У новій добірці #ЩоЧитатиВихідними маємо для вас ну дуже химерну пару. Здавалося б непоєднуване поєднання, але вас захопить і невідривно читати як представник художньої літератури, так і нон-фікшену.
 • 17.05.2023
  Що читати

  Влада. ТОП-5

  Влада, авторитет, визнання, право та можливість розпоряджатися, керувати завжди приваблювали людей. Герої наших сьогоднішніх книг у новому ТОП-5 також амбітні та досягли власного впливу на маси, залишаючи за собою слід в історії людства, незважаючи на те, чи були вони позитивними персонажами, чи ні. Приготуйтеся до захоплюючих знайомств
 • 12.05.2023
  Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Не тільки про книги

  Що може бути кращим для книгомана, ніж книжки про... книжки? Так, саме таку добірку ми для вас підготували, та є одне але... Кожен представник добірки містить в собі більший світ, ніж здається з першого погляду.
 • 09.05.2023
  Що читати

  Психологія стійкості. ТОП-5

  Стійкість починається з кожного з нас окремо. Сьогодні ми підготували для вас ТОП-5, у якому зібрано приклади психологічної стійкості.
 • 05.05.2023
  Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Уроки життя

  Знову настала п'ятниця, а це означає, що настав час обирати #ЩоЧитатиВихідними ! Сьогодні ми підготували для вас дві чудові книжки, про які ви, можливо, ще не чули, але вони точно заслуговують на увагу читача.