facebook

Що читати

#ЩоЧитатиВихідними. Молодіжний дует
08.12.2023
Що читати

#ЩоЧитатиВихідними. Молодіжний дует

Оскільки цей тиждень ми вирішили присвятити молодіжній літературі, то й наші рекомендації на вихідні продовжать цю тематику. Представляємо ваші увазі психологічний роман «Найдовша ніч» та мотиваційну книгу «Лаяти не на те дерево».
 • 06.12.2023
  Що читати

  Молодіжна добірка. ТОП-5

  Напередодні новорічних свят ми вирішили зробити подарунок для нашої юної аудиторії та додали до нашого асортименту безліч книг у жанрі young adult. Сьогодні ми розповімо про ті з них, які набули особливої популярності в читацьких колах.
 • 01.12.2023
  Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Стоп насиллю!

  Боляче думати, що в світі високих технологій і неймовірних відкриттів, у високорозвиненому суспільстві 21 століття ми все ще стикаємося з проблемами гендерної нерівності та дискримінації жінок, нам все ще доводиться боротися за свої права і свободи.
 • 29.11.2023
  Що читати

  Нон-фікшн. Обране. ТОП-5

  Сьогодні ми з вами знову будемо подорожувати в часі й просторі, переміщатися з одного неочікуваного об’єкту в інший. Зібрані тут книги об’єднує одна спільна риса — всі вони надзвичайно захопливі, цікаві й пізнавальні. Тож вирушаймо!
 • 24.11.2023
  Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Світ змінюється

  Поки ви не витратили свої останні кошти, ми вам підкинемо що парочку книжок у нашій рубриці #ЩоЧитатиВихідними. Це чудова історична містифікація сімейної історії великого англійця та книга, яка допоможе визначитись зі своїм своїм майбутнім.
 • 22.11.2023
  Що читати

  Різноманіття чорного. ТОП-5

  Напередодні Чорної п’ятниці ми підготували для вас наш чорний ТОП. Абсолютно різноплановий, фентезійно-детективний і психологічно-науковий.
 • 16.11.2023
  Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Історична пам’ять

  Сьогодні як ніколи ми розуміємо, як важливо зберегти історичну пам’ять про наше минуле. Щоб не повторити трагічні сторінки нашої історії, щоб перемогти, щоб рухатися далі. Саме про це ми й поговоримо в нашій добірці.