Що читати

Українська добірка. ТОП-5
07.06.2023
Що читати

Українська добірка. ТОП-5

Новий ТОП-5, який містить в собі лише найкращих представників сучукрліту. Автори, чиї твори доводять, що нам є чим пишатися. Імена та назви, які нічим не поступаються всесвітньовідомим. Тож, пропонуємо познайомитися з українською добіркою ближче.
 • 02.06.2023
  Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Для серця і мозку

  Готові обирати #ЩоЧитатиВихідними? Нова добірка традиційно містить в собі як представника художньої літератури, так і нон-фікшену. Час відкрити для себе нову крутезну книжку!
 • 31.05.2023
  Що читати

  Завтра, завтра, завтра... ТОП-5

  Погортаймо сторінки минулого та заглянемо у завтрашній день героїв нашої свіженької добірки. Багато цікавого у новому ТОП-5. Вмощуйтеся зручніше і нумо знайомитися!
 • 26.05.2023
  Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Бунт проти імперії

  Цієї п’ятниці маємо для вас дуже цікаве читання у рубриці #ЩоЧитатиВихідними . Обидві книги представляють сучукрліт, обидві ранять у саме серденько і від обох відірватися просто неможливо. Пропонуємо вам разом з нами зануритися в минуле та сьогодення.
 • 19.05.2023
  Що читати

  #ЩоЧитатиВихідними. Химерна пара

    У новій добірці #ЩоЧитатиВихідними маємо для вас ну дуже химерну пару. Здавалося б непоєднуване поєднання, але вас захопить і невідривно читати як представник художньої літератури, так і нон-фікшену.
 • 17.05.2023
  Що читати

  Влада. ТОП-5

  Влада, авторитет, визнання, право та можливість розпоряджатися, керувати завжди приваблювали людей. Герої наших сьогоднішніх книг у новому ТОП-5 також амбітні та досягли власного впливу на маси, залишаючи за собою слід в історії людства, незважаючи на те, чи були вони позитивними персонажами, чи ні. Приготуйтеся до захоплюючих знайомств