#PROSystem

Відфільтрувати

Показано усi 5 результатiв

Ця серія об’єднує найкращі праці видатних спеціалістів у сфері інформаційних технологій — від програмування коду та веб дизайну до менеджменту й управління проектами.

Під цим теґом книжки, які будуть корисними як ІТ-спеціалістам високого рівня, так і новачкам і навіть людям, які лише дотичні до ІТ, адже розказують, як здобутки ІТ застосовувати в бізнесі та повсякденному житті.

Ще однією особливістю серії #ProSystem є той факт, що всі книжки вперше перекладені українською, а це дає змогу нашим читачам одними з перших доторкнутися до прогресивних ідей сучасності.

Відкривають серію книжки Юргена Аппело «Agile-менеджмент 3.0» та Майка Кона «Agile: оцінка і планування», і саме вони ілюстративно розкривають унікальність концепції #ProSystem. З одного боку, це спеціалізована література для ІТ-фахівців від засновників системи гнучкого управління Agile, що застосовується у сфері управління проектами в ІТ-сфері. З іншого — Agile-менеджмент і його принципи адаптивного управління давно перестали застосовуватися суто в IT-сфері.

Прагматичний механізм ефективного управління, народившись у IT, сьогодні застосовується в будь-якій іншій сфері бізнесу.