#PROMe

#PROMe

Шен Дзьянг Анна Барнс Денис Каплунов Мері Роуч Браян Р. Літтл По Бронсон Бенні Льюїс Метт Гейґ Емі Морін Майк Байстер Хав’єр Маріас Ерік Баркер Майк Кон Андро Донован Роман Тарасенко Роман Піхлер Шон Керролл Девід Стіллман Йона Стіллман Крістін Лоберг Ешлі Меррімен Джеймс Борґ Міне Ґ. Кирикканат Девід Дестено Денні Грегорі Януш Леон Вишневський Венді Судзукі Сьюзан Форвард Ірина Якутенко Ллойд Джонс Мел Роббінс Йохан Ідема Чак Вендіґ Лоретта Граціано Брюнінг Клод М. Штайнер Рюта Кавашіма Рой Ліллей Кріс Ґріффітс Мелінa Кості Джил Хессон Катерина Ленгольд Лаура Мілн Софі Ґолдінг Тамзен Фадаль Кевін Кван Віра Валлє Роберт Сапольські Алекс Сучжон-Кім Панг Ярослава Литвин Сай Монтгомері Тімоті Верстінен Войтек Бредлі Ден Гарріс Сергій Щербаков Джеррі Гопкінс Денні Шуґерман Ерік Ґрейтенс Поліна Башкіна Девід Іґнатіус Джеймс Паттерсон Дана Арнольд Джон Ейкафф Роберт Твіґґер

Серія книжок #PROMe

Серія #PROMe – це книги про саморозвиток. Створена видавництвом "Фабула", вона вміщує в собі найкращих «представників» з цього досить актуального питання. У розділі зібрано літературу, яка допоможе віднайти шлях до гармонії в житті. Що Ви, можливо, бажали б удосконалити чи змінити саме цієї миті? Потрібен поштовх до особистісного росту? Хочете реалізуватися в певній сфері? Саме такі запитання є певним кроком до насиченого, щасливого існування. Значним критерієм для його досягнення є, звичайно, мотивація та її незмінні помічники – мотивуючі книги.        Асортимент досить широкий, тому дана серія об'єднала між собою книги на різноманітну тематику. Розвиток особистих та професійних навичок, взаємодія й взаємовідносини людей в організації, стосунки батьків із дітьми, вивчення іноземних мов, відкриття нового в собі, покращення роботи мозку… І це ще далеко не весь перелік. Тобто спеціально для Вас ми зібрали абсолютно все, що стосується особистості.

Книги по саморозвитку особистості

Книги із саморозвитку в нашому сьогоденні займають визначне місце. Усе частіше ми чуємо з екранів телевізорів, роликів на YouTube, різних соціальних мереж та, звичайно ж, рекламних банерів про поняття мотивації. Коли її не вистачає - опускаються руки, стає неможливим робити навіть буденні справи. Мотивація особистості - це пошук внутрішніх або зовнішніх факторів, того важливого важеля для зміни життя на краще. А що ще, окрім хорошої книги, стане в пригоді?        Мотиваційні книги набули актуальності в світі професійного вигорання, депресії та емоційної виснаженості завдяки тому, що вони надають необхідні інструменти, які допомагають досягти щастя, кожного разу доводячи власну ефективність. Досить багато вчених досліджувало відповідну тему. Вони визначили, для того, щоб бути достатньо вмотивованим, необхідно визначити власну потребність у чомусь. Як говорив один із них, Абрахам Маслоу: «Уміння розпізнати власні потреби, тобто зрозуміти, що тобі потрібно насправді, саме по собі величезне психологічне досягнення».        Отже, саме для Вас наше видавництво "Фабула" зібрало найліпші книги відповідно до даної тематики, засновані на сучасних дослідженнях. Автори наводять конкретні методики, котрі допоможуть осягнути глибини самопізнання, щоб дати відповідь на основне запитання: "Де знайти мотивацію?". Крім цього мотивуючі книги дозволять Вам отримати новий заряд натхнення, ентузіазму, оптимізму й бажання ДІЯТИ.        У серії представлені мотивуючі книги українською та російською мовами.        Асортимент репрезентує книжки для жінок і чоловіків, бажаючих підвищити власну ефективність, навчитися плануванню з мінімальними витратами часу або відкрити нове дихання в тій чи іншій справі (комплект "Ленгольд", "Правило 5 секунд", "Метод великого пряника"). Письменникам буде корисною "250 фішок, що їх має знати письменник". Значний пласт наявної літератури стане цікавим для підлітків. Їм також важливо бути вмотивованими як в навчальній діяльності, так і в особистому спілкуванні. Не менш потрібним є й формування емоційного інтелекту підлітка (серія книг авторки Анни Барнс, "Мистецтво говорити", "Воля та самоконтроль" та ін.). Корисною #PROMe буде й тим, хто бажає швидко, ефективно вивчити яку-небудь мову ("Вільно за 3 місяці"). Батьки, у свою чергу, зможуть знайти відповіді на власні численні запитання, що виникають під час виховання дітей різних вікових груп ("Батьки в шоці").

Купити мотиваційні книги в інтернет-магазині

Придбати книги з мотивації й саморозвитку Ви можете на сайті інтернет-магазину видавництва "Фабула", а також у наших соціальних мережах. Шукайте більше книг із цієї серії за гештегом #PROMe, адже навчатися й удосконалюватися ніколи не пізно!

Читати повністю
Фільтри
Сортувати: