#ЩоЧитатиВихідними. Довершений

На щастя, у нас вже входить у звичку успішно видавати не просто романи чи нон-фікшн книжки, а й цілі серії. От про деякі такі успішні проекти зараз вам лаконічно й розповімо.

Почнемо з нашої гордості у серії Бестселер та новинки авторства Артуро Переса-Реверте«Саботаж». Гордість, бо це чи не найперша заключна книжка цілої популярної шпигунської популярної серії Фалько.  Ви добре знаєте Лоренсо Фалько, безпринципного шпигуна і бонвіана, за двома попередніми романами «Фалько» та «Єва». Цього разу наш шпигун-красунчик отримує незвичне завдання і навіть не одне. По-перше, йому потрібно у будь-який спосіб погубити доволі відомого контроверсійного письменника. А, по-друге, знищити легендарну «Герніку» Пікассо, яка ще дописується і незабаром повинна вперше показатися світу на Всесвітній виставці. Фалько, як завжди, зробить все філігранно, а тут ще й сама атмосфера надихає, адже місце дії — Париж.

А от книжка «Просто космос»  відомої стартаперки з Кремнієвої долини Катерини Ленгольд являється першою ластівкою циклу про agile спосіб життя! Ця книга не тільки знайомить нас з шалено талановитою і нестримною авторкою, але й розкриває дуже багато важливих аспектів щодо того, як нарешті заставити впорядкувати своє життя і стати більш продуктивнішим. Багато лайфгаків й власних успішних історій, це тільки третина. Бо є ще й щоденник для індивідуальних занять, а незабаром ми зробимо вам ще один сюрприз.

Словом, налаштовуйтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 31.07.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями