Емоційний шантаж

Емоційний шантаж

1 відгук

Серія:

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ722066У
ISBN: 978-617-09-5632-3
Вага: 0.415
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 336
Рік видання: 2019
Мова видання: Українська
Жанр: Психологія, Особистий розвиток
Обкладинка: Тверда
Переклад: Уляна Курганова
Як зберегти й покращити стосунки з близькими, рідними та друзями. Як відновити власну цілісність? Як позбавитися комплексу вини? Як не дати маніпулювати собою? Як не стати жертвою емоційного шантажиста? Як протидіяти емоційному шантажу і що це взагалі таке? Відповіді на ці та безліч інших запитань щодо людських взаємин, а також ефективні способи розв'язання багатьох житейських проблем ви знайдете в чудовій книжці Сьюзан Форвард.
Читати повністю
Сьюзан Форвард
Сьюзан Форвард
Сьюзан Форвард - доктор філософії, всесвітньо відома психотерапевтка, викладачка й авторка. Її книги "Чоловіки, що ненавидять жінок, і жінки, які їх кохають", "Токсичні батьки", "Емоційний шантаж" перекладені більш ніж на п'ятнадцять мов. Сьюзан Форвард займається приватною практикою більше 20 років, викладає йі консультує в декількох медичних і психіатричних закладах в Південній Каліфорнії. Вона веде передачі на радіо і телебаченні.
Читати повністю
Емоційний шантаж
Емоційний шантаж
Емоційний шантаж
Емоційний шантаж
Емоційний шантаж
Емоційний шантаж
Емоційний шантаж
Емоційний шантаж
User Ліньова Олена
02.05.2020
Я захотіла цю книгу одразу, як тільки побачила її в новинках на сайті. А коли отримала - деякий час не могла взяти до рук... Ця книга - як міцна кава зранку, її хочеться пити повільно, смакуючи кожен ковток, вона бадьорить і вдихає в тебе життя. Як на мене, книга важлива двома моментами. Перший з них, це усвідомлення того, що ВСІ люди маніпулюють всіма, тільки деякі роблять це м'яко і неусвідомлено, а деякі - жорстко і цілеспрямовано. Другий момент полягає в тому, що коли ти усвідомлюєш, хто твій ворог, який він, і як діє, ти знаєш, як йому протистояти. Виявляється, що емоційні шантажисти - це не якісь абстракні монстри, а цілком звичайні люди, часто з найближчого оточення: батьки, діти, чоловіки, сусіди чи начальник. Що шантаж ніколи не виникає на рівному місці, що діяти шантажист може за кількома сценаріями, але в основі кожного лежить три базові почуття - страх, зобов'язання, провина. І виявляється, що цього достатньо, щоб зламати людину... Я отримала величезне задоволення від читання - книга чітко структурована, в ній наведені реальні випадки з життя, є дієві поради, як вийти з ситуацій, коли ви потрапили в лапи шантажисту, особливо, коли це близькі вам люди. Є поради як при цьому не зіпсувати стосунки, і не втратити власну цілісність. Книга варта прочитання. Впевнена, що перечитуватиму ще не раз.
Разом дешевше
Ціна комплекту
Паперова
509,10 грн
640,00 грн
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер