#ЩоЧитатиВихідними. Повз обман
26.10.2019
Що читати
Поділитися
Відшукування світла ми починаємо з іншого континенту. Зі світлого Нью-Йорка, куди потрапляє героїня роману Джесіки Том «Смакова повія». Після університету Тіа Монро вирішує знайти свою мрію й улюблену роботу в місті Великого Яблука. Бажання стати ресторанним критиком керує нею, затьмарюючи усе інше навколо. Доля дає їй такий шанс, але в Долі своє почуття гумору. Знайомство з найкрутішим ресторанним критиком міста, здається, відкриває їй двері у цей захопливий світ смаків і розкоші, але… всьому своя ціна. Скільки ж готова заплатити Тіа, щоб не впустити свою мрію? Читайте у смачному романі Джесіки Том.
Наступною зупинкою нашої добірки стала унікальна книга скандального письменника Ромена Ґарі, тобто Еміля Ажара, тобто насправді Романа Кацева. Автор геніальних драматичних романів узяв і обдурив журі Гонкурівської премії. І завдяки цьому її й отримав. Мова про його психологічну драму «Життя попереду». Роман переносить нас у повоєнний Париж. В підпільному притулку старої єврейки мадам Рози, в чорному районі Бельвіль, зростають покинуті діти повій. Серед них унікальний хлопчик Момо. Його життя таке ж складне, як і життя інших дітей чи життя мадам Рози, яка пережила Аушвіц. Але в ньому є дещо особливе. Незважаючи на всю несправедливість і темряву, в ньому присутня незгасаюча жага до життя. Роман Еміля Ажара захоплює драматичною історією з перших сторінок і не відпускає до самого кінця…
А закриває нашу добірку книжка-лайфгак. Книжка, яка відкриє вам очі на людей, які вас оточують, та навчить уникати неприємних і токсичних стосунків. Це «Емоційний шантаж» Сьюзан Форвард!
Як зберегти й покращити стосунки з близькими, рідними та друзями? Як відновити власну цілісність? Як позбутися комплексу вини? Як не дати маніпулювати собою? Як не стати жертвою емоційного шантажиста? Як протидіяти емоційному шантажу, і що це взагалі таке? Пані Форвард дає відповіді на всі ці питання в своїй захопливій книжці й допомагає знайти ефективні способи розв'язання багатьох життєвих проблем у людських взаєминах.
Тож, шукати світло в собі насправді не так важко, якщо поруч такі книги.
Читайте, любіть і вірте)
І до зустрічі наступної суботи;)