facebook

Must-read 2019 від Фабули

Must-read 2019 від Фабули

Минулий рік виявився для нас надзвичайно продуктивним та захопливим! А рік новий уже зараз обіцяє бути ще цікавішим, наповненим яскравими моментами і, звісно, книжковими новинками! #СеріїФабули помітно розширились та доповнились творами як відомих в Україні та світі авторів, так і дебютантів.  І ми з радістю розповідаємо вам про них на початку 2019 року. Що слід очікувати від нашого видавництва у новому році та які книги безумовно варто записати до списку must-read 2019?

FB677040Y_Берта Исла_обл_3ДДобірку художніх новинок #ГотуєтьсяДоДруку2019 від Фабули відкриває книга, яка побачить світ уже в січні. Це роман «Берта Ісла» одного з кращих іспанських прозаїків сучасності Хав’єра Маріаса. Маріас — один з небагатьох іспаномовних авторів, чиї твори вміщені в серію Modern Classics видавництва Penguin Books (поряд з текстами Лорки, Борхеса, Неруди, Маркеса й Октавіо Паса). Його романи перекладені сорока чотирма мовами, видані в п’ятдесяти семи країнах і нарешті — в Україні. «Берта Ісла», за словами самого автора,— «умовний шпигунський роман, роман про очікування». Письменника надихнула доля таємних агентів, які припинили свою діяльність, свого роду сучасна «Одіссея» в інтерпретації мадридської Пенелопи — жінки на ім’я Берта Ісла. Це історія про дружину шпигуна, яка дуже мало знає про свого чоловіка, але продовжує вірити йому, не дивлячись на сумніви, що роздирають її зсередини. Захоплююча історія очікування та еволюції її головного героя. Крихкість та наполегливість, пристрасть і маніпуляція, образи і прийняття — і це ще не всі грані, що зачіпає роман Маріаса.

 

Справжніх поціновувачів очікує зустріч з культовим романом «Стоунер» американського письменника Джона Вільямса. FB676008Y_Stoner_obl_3D Прониклива історія університетського викладача Вільяма Стоунера. Історія життя, сповненого невтомної праці, прагнення щастя і мрії про справжнє кохання. Звичайне життя підготувало для Вільяма Стоунера випробування на міцність, і він вистояв. Бути живим та відчувати кожну мить важливіше, ніж прагнути до ілюзорного ідеального щастя. У всьому — роботі, шлюбі, батьківстві… Саме цю думку проносить через усю книгу головний герой. Він не хоче бути схожим на інших, він іде проти системи та всіма силами бореться із тотальним невіглаством та брехливістю. У його житті було все, у тому числі і кохання. Закоханість у юні роки, заснована на сумнівних романтичних почуттях, з віком відкриває перед Стоунером жахливу правду мейнстріму та пороки шлюбів середнього класу. І він усе життя вів свою власну боротьбу, завжди залишаючись самим собою, проходячи крізь біль і радощі буденності.

FB677036Y_Marriage pac_obl_3DСерію «Бестселер» доповнить саспенс американської письменниці Мішель Річмонд «Шлюбна угода» і роман Мері Ловсон «По той бік мосту», що увійшов до довгого списку Букерівської премії 2006 року. Мішель Річмонд «Шлюбна договір» У цьому динамічному романі автор бестселера «Нью-Йорк Таймс» Мішель Річмонд створює інтенсивну і шокуючу історію, яка ставить головне питання: Як далеко ти готовий зайти, захищаючи свій шлюб? Молодята Аліса і Джейк — ідеальна пара. Аліса, у минулому солістка відомої рок-групи, тепер успішний юрист. Джейк — практикуючий психолог. Їхнє спільне життя має нескінченні можливості. Отримавши спокусливий весільний подарунок від одного з видатних клієнтів Аліси, вони вирішили приєднатися до ексклюзивної і загадкової групи, що ставить за мету зберегти шлюби учасників, заганяючи їх у жорсткі рамки шлюбного життя. Але Аліса і Джейк не знали, що членство у групі, як і шлюб для її учасників — довічні, і група піде на все, аби це правило залишалося непохитним…

 

FB677049Y_Other Side of the Bridge_cover_3DМері Ловсон «По той бік мосту».  Це роман, який досліджує глибини людських почуттів, джерела провини і надії, в той же час досліджуючи повсякденну роботу однієї сім’ї в період до і після Другої світової війни. Роман перемикається з 30-40-их років минулого століття на шістдесяті, і читач поступово знайомиться з історією та досвідом фермерської сім’ї Данн з Канади. Це історія про два покоління в маленькому містечку Струан, які пов’язані долею і громадою, але розділені війною, що пожирає своїх молодих людей — її неймовірний жах проникає прямо в серце цього віддаленого куточка країни. Лоусон доводить їх історію до шокуючої кульмінації. Напружений, з передчуттям, що дивує нас моментами ніжності і гумору, «По той бік мосту» — чарівний, гуманний і яскраво викладений роман з непереборним емоційним підтекстом. Звісно, ми не могли не поділитися з нашими читачами і новинками від українських авторів. FB623022Y_Helter Skelter_obl_3D

 

Один з романів, що 2019 року поповнить серію #СучаснаПрозаУкраїни,—  нова книга Олександра Завари  «Гелтер Скелтер». Третій роман молодого письменника «Песиголовець» у  2017 році був позитивно відзначений критикою та читачами. Олександр  успішно поєднує горор із елементами психологічного трилера, при цьому його герої переконливі, атмосфера оповіді глибоко реалістична, а вдала гра з літературними алюзіями розширює простір оповіді. Звичайний університетський гуртожиток, звичайні студенти, але на цьому тлі розігрується драма, що викликає морозний жах і до останньої сторінки тримає читача в неймовірному напруженні. Хто стоїть за серією кривавих злодіянь? Дізнаєтесь зовсім скоро!

 

На 25-му Форумі видавців у Львові у книголюбів уже була можливість познайомитися з новим романом «За спиною» епатажної львівської письменниці Гаськи Шиян. І ми маємо для вас гарну новину — навесні 2019 видавництво «Фабула» відкриє двері у світ цьому твору. В основі роману — історія 27-річної Марти. Її бойфренд у зв’язку з війною на Сході  отримує повістку і вирішує проміняти затишне життя, хорошу роботу і саму Марту на бліндажі. Це руйнує звичний стан речей і їх сприйняття. Врешті дівчина і сама вирішує змінитись та переосмислити реальність. Ситуації, люди, локації — все це підштовхує саме до цього. Новий роман Гаськи Шиян зачіпає багато болючих і потрібних до обговорення у наших реаліях тем, як-от військовий і моральний обов’язок, стереотипи суспільства, відчуття безпеки в сучасному світі, патріотизм, націоналізм, ставлення до переселенців, двомовність, порівняння культур і зрештою роль жінки, її сексуальності, прав і свобод.  

 

FB709004Y_4 королевы_obl_3DРозширення асортименту літератури нон-фікшн теж дуже приємно вас здивує у 2019 році. По-перше, всі книжки цього напрямку отримали новий логотип #FabulaPRO. Ви зможете легко впізнати їх на книжкових полицях. По-друге, щоб зекономити ваш час на вибір потрібної книги, відповідно до ваших смаків та напрямку діяльності ми розділили усі книги на 5 серій: #PROME, #PROBUSINESS, #PROCREATORS, #PROSYSTEM та #PROSCIENCE. Відкриває список новинок нон-фікшн  «Чотири королеви» Ненсі Голдстоун. Унікальне видання, що розкриває історію чотирьох сестер, доньок графа Прованса, яким підкорилися чотири країни Європи — Франція, Англія, Німеччина та Сицилія. За часів епохи хрестових походів і розквіту середньовічного лицарства ці жінки, отримавши чудову освіту й виховання, після одруження не зникли з поля зору, а навпаки, дуже активно втручалися у політику, надихали своїх чоловіків на подвиги і за потреби заступали їх, виховували престолонаслідників і без перебільшення впливали на хід історії Європи. Це неймовірна історія сходження на королівський трон чотирьох сестер, які від самого дитинства ніби готувалися до цієї ролі. Це історія про злети та падіння, підтримку та інтриги, зваблення та підкуп, що стояли на шляху до успіху. Маргарита, Елеонора, Санчо і Бетрис — справжні королеви, але через що їм довелося пройти, перш ніж вони отримали місце за королівським столом?

 

АFB709009Y_Ditrih_obl1_3Dвторство наступної унікальної біографії під назвою «Життя Марлен Дітріх» належить доньці епатажної зірки сцени та кіно Марії Ріва. Два томи біографії вийдуть у серії #PROCREATORS. Спогади Марії  шокували прихильників актриси, чию славу десятиліттями підтримували не тільки її ролі в кіно, але й життєствердний гумор, неймовірна амбітність, енергія та сексуальність. Екстравагантна Марлен на сторінках книги повертається до нас у всіх своїх образах: музи, матері, дружини, коханки, еталона голлівудської зірки, творця нових уявлень про красу та жіночність. Марія Ріва, нічого не приховуючи і не прикрашаючи, написала абсолютно чесну книгу, глибоку і багатопланову, насичену унікальними подробицями голлівудського життя. Саме завдяки цьому «Життя Марлен Дітріх» вважається одним із кращих життєписів, що побачили світ наприкінці ХХ століття.  

 

FB722002Y_Minding the Store_obl_3DСтенлі Маркус «Магазин моєї мрії», серія #PROBUSINESS Стенлі Маркус, власник відомої в усьому світі мережі магазинів одягу «Neiman Marcus». Це історія родини, кількох поколінь, відданих своїй справі, династії, яка стала символом ділового успіху і сімейної єдності. «Жоден продаж не буде успішним для магазину, якщо він не став успішним для покупця». За таким керівним принципом працює компанія, що однаково вдало продає шуби по 25 тисяч доларів і сукні всього за 30. На сторінках книги Стенлі Маркуса читачів запрошують пройти шлях становлення та розвитку компанії, долаючи сумніви, помилки, поразки і на тлі цього знаходити блискучі рішення побудови власного успішного бізнесу. Ця книга допоможе підприємцям на чужому прикладі зрозуміти модель побудови бізнесу, убезпечивши себе від помилок у майбутньому.

 

Лі Якокка «Автобіографія»  Серія #PROCREATORS Він — американська легенда, успішний бізнесмен, який зробив автомобілі «Крайслер» популярними. Він був знаменитістю, яку чимало американців хотіли би бачили в ролі президента своєї країни. Автобіографія одного з найуспішніших новаторів у автомобільній індустрії. Його називають батьком авто, як-от «Мустанг», «Фієста», «Форд», а також кількох популярних моделей «Крайслер». Син італійського іммігранта в Америці, Лі Якокка побудував свою кар’єру у компанії Ford Motor Company, ставши президентом автомобільного гіганта. Але через внутрішні інтриги був змушений полишити компанію після 8 років правління. Та Якокка не опустив руки і вступив у битву за виживання компанії «Крайслер», яка і зробила його ім’я символом чесності, ноу-хау та мужності для мільйонів американців. У своїй жорсткій манері Якокка розповідає про те, як він змінив автомобільну промисловість у 60-ті, створивши феноменальний «Мустанг». Пояснює, чому залишив компанію «Форд». Розповідає про дивовижне відродження компанії «Крайслер» — від банкрутства до сплати державного займу у розмірі 1,2 мільярди доларів. У цій книзі ви знайдете відповіді на питання щодо менеджменту, маркетингу, політики зниження витрат виробництва та філософії, якими керувався Лі Якокка.  

 

FB722025Y_NewConfessionsofanEconomicHitMan_obl_3D Книга про світові економічні процеси і пастки, які ховаються за «добрими» намірами великих корпорацій та навіть цілих держав — «Нові зізнання економічного вбивці» Дж. Перкінса. Серія #PROCREATORS У ній немає жодного слова, яке б не стосувалося сучасної України. Заглиблюючись у глибини світової олігархічної машини, що здатна економічно знищити маленькі країни, і розкриваючи секретні технології спецслужб, автор розповідає про те, як великі світові компанії та корпорації тиснуть на країни третього світу, як, за допомогою жорстких економічних методів, великі економічні організації підривають контроль суспільства над економічною владою, як наддержави захоплюють менші країни та, врешті-решт, як держави, піддавшись впливу цих процесів, потрапляють у пастки на трильйони доларів. Тож хто такі економічні вбивці? Як вони з’явилися у США та поширилися по всьому світу? Чому великі компанії віддають великі гроші за послуги економічних найманців та до яких масштабів дійшла сьогодні система вбивць? І головне: що кожен із нас може зробити, щоб зберегти свободу країни і свою особисту свободу?

 

Серія #PROSYSTEMабсолютно новий напрямок для нас як видавців. IT — невід’ємна частина нашого життя. Дедалі все більше й більше людей усвідомлюють необхідність їх використання у повсякденному житті й побудові кар’єри. Будь-яка технологія вимагає від людей доброї підготовки. Видання серії #PROSYSTEM допоможуть у цьому як фахівцям, так і початківцям. Готуються до друку: Юрген Аппело «Agile-менеджмент: Лідерство та управління командами», Майк Кон «Agile. Оцінка та планування проектів», «Kanban: Successful Evolutionary Change for Your Technology Business» та ін.

 

Довгий список книг серії #PROSCIENCE у 2019 відкриє книга Ш. Керрола «Частка з краю Всесвіту». У цій книзі фізик з Каліфорнійського технологічного інституту Ш. Керрол розповідає історію загадкової частки, про яку всі чули, але мало хто розуміє, що вона собою являє та яке величезне значення для науки має її відкриття. Автор запрошує у світ темної матерії, запрошуючи зазирнути у секрети побудови та роботи адронного колайдера, в який вкладено мільярди доларів, та познайомитися з дослідниками, які довгі роки йшли до відкриття бозона Гіґґза — одного з найбільш вражаючих наукових відкриттів нашої ери і ключа до розуміння Всесвіту. Усе починається з елементарного пояснення базових знань про еволюцію фізики часток і закінчується відповіддю на питання: Що таке бозон Гіґґза? Як його було виявлено? Та чому це важливо для людства?  

 

Звісно, ми впевнені, що наші читачі є освіченими, культурними та вмотивованими книгоманами, але досконалості немає межі, тому ми продовжуємо видавати книги для вашого саморозвитку та внутрішньої мотивації до нових звершень. А що може бути кращим, ніж перевірений і доведений до ідеалу досвід інших? І що може бути кращим, ніж вивірені поради та чіткі вказівки з покращання якості власного життя? Саме тому у 2019 році до друку готуються книги серії #PROME: Майкл Байстер, Крістін Лоберг «Сила забування»; Сьюзан Форвард, Донна Фрайзер «Емоційний шантаж»; Р. Тарасенко «Метод великого пряника». І особливо хочемо відзначити книгу Венді Сузукі «Дивна дівчинка, яка закохалась у мозок. Як знання нейробіології допомагає стати привабливішим, щасливішим та кращим». Цей інформативний та надихаючий посібник — суміш з особистих мемуарів автора та наукових розповідей про наш мозок у незвичному ракурсі вивчення. Це правдива історія досвідченого доктора, яка мала власну успішну науково-дослідну лабораторію, престижні нагороди та міжнародну славу. Те, що вона дізналася, трансформувало її тіло та саме життя. Венді виявила, що між вправами, увагою і дією існує біологічний зв’язок. З фізичними вправами тіло відчуває себе більш живим, а мозок працює набагато краще. У цій неординарній книзі автор просто розповідає про складне, переплітає особисту історію з новаторськими дослідженнями і пропонує короткі практичні вправи — чотирихвилинні Brain Hacks для розкачування розуму, поліпшення пам’яті і здатності до вивчення нових навичок. Усе це неодмінно зробить вас ефективнішим у житті!  

І це лише маленька частка книг від «Фабули», які мають опинитись на ваших книжкових поличках у 2019 році! Обіцяємо дивувати вас і надалі!

Товари з цієї статті
Акція
Берта Ісла Хав’єр Маріас
Паперова
145,00 грн
290,00 грн
Додати у кошик
Чотири королеви Ненсі Голдстоун
Паперова
390,00 грн
Додати у кошик
Акція
Магазин моєї мрії Стенлі Маркус
Паперова
195,00 грн
390,00 грн
Додати у кошик
Нові зізнання економічного вбивці Джон Перкінс
Паперова
Очікується
Додати у кошик