Чотири королеви

Серія:

Видавництво:

Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ709004У
ISBN: 978-617-09-3898-5
Вага: 0.8
Розміри, мм: 170x235
Кількість сторінок: 400
Рік видання: 2019
Мова видання: Українська
Жанр: Біографії та мемуари
Обкладинка: Тверда
Переклад: Наталі Лазаревич

У книзі “4 королеви”, на тлі подій бурхливого ХІІІ століття, епохи лицарства і хрестових походів, поезії, лицарів і монархів, розповідається історія чотирьох прекрасних дочок Провансу, чиї блискучі шлюби зробили їх королевами Франції, Англії, Німеччини, і Сицилії. Кожна з сестер була неймовірно вродливою, культурною та досвідченою, але було ще щось, що дозволило їм вийти в світ та досягти найвищого статусу. З культурного дитинства в Провансі кожна сестра рухалася в світ, наповнений мінливими альянсами, інтригами і хитрощами. Маргарита, старша, чия рішучість і дух будуть перевірені холодною величчю Палацу Руа в Парижі; Елеонора, чиї високі політичні устремління спровокують її королівство на громадянську війну; Санчо, покинута дружина найбагатшої людини в Англії, який купив собі корону Німеччини; і Беатрис, чиє прагнення до суверенітету було настільки гострим, що вона ризикувала своїм життям, щоб отримати своє місце за королівським столом.

Читати повністю
Ненсі Голдстоун
Ненсі Голдстоун
(1957) Ненсі Голдстоун — письменниця, історикиня. Має пристрасть до середньовічної історії, старих і рідкісних книг. Авторка трьох книжок нон-фікшн, присвячених видатним жінкам Середньовіччя: "Таємна історія Жанни д'Арк", що розкриває таємницю Жанни д’Арк і захопливу роль у цьому Йоланди Арагонської, королеви Сицилії; "Чотири королеви", роман про чотирьох дочок графа Провансу, які стали справжніми царицями свого часу; "Леді королева", біографія Іоанни I, цариці Неаполя, Єрусалима і Сицилії і графині Провансу, єдиної жінки свого часу, яка правила під своїм ім’ям. Ненсі також написала кілька книжок у співавторстві зі своїм чоловіком Лоуренсом, зокрема "Чернець і таємниця манускрипту", історію великого вченого XIII століття Роджера Бекона, та "З полум’я", історію богослова XVI століття, опонента Жана Кальвіна, лікаря Мігеля Сервета, засудженого до страти на вогні. Науковець загинув з останньою копією власної книги, у якій він приховав велике медичне відкриття. Ненсі та Лоуренс також написали три книжки спогадів про власний досвід у світі рідкісних і антикварних книг. З них надрукована була лише одна (Used and Rare: Travels in the Book World) Ґолдстоуни вболівають за розвиток грамотності та формування навичок читання учнів початкової школи, а тому протягом восьми років добровільно виступали в місцевій бібліотеці для дітей та їхніх батьків. Завдяки цій програмі з’явилася книжка "Деконструкція пінгвінів: батьки, діти". 1979 року Ненсі Ґолдстоун закінчила з відзнакою Корнелльський університет, а через два роки отримала ступінь магістра міжнародних відносин в Університеті Колумбія. Відразу ж після закінчення коледжу вона розпочала торгівлю валютними опціонами, що яскраво описано в її першій книжці "Trading Up: Surviving Success as a Woman Trader on Wall Street". Окрім того, роботи місіс Ґолдстоун отримали схвальні відгуки в The New York Times, The Washington Post, The Boston Globe Magazine та The Miami Herald.
Читати повністю
Чотири королеви
Чотири королеви
Чотири королеви
Чотири королеви
Чотири королеви
Чотири королеви
Чотири королеви
Чотири королеви
Чотири королеви
Чотири королеви
Чотири королеви
User superadmin
01.02.2021
Відгук від myroslava_pingvin ⠀ Шалено люблю нонфікшн, який читається як роман. І "Чотири королеви" - якраз такий варіант. ⠀ Їх було чотири сестри. Маргарита, Елеонора, Санча і Беатриса. Дочки графа і графині Провансу разом зі своїми чоловіками керували європейськими країнами у ХІІІ столітті. Керувати по-різному - і добре у них виходило, і не дуже. ⠀ Маргарита і Елеонора, старші сестри, вийшли заміж за короля Франції та Англії відповідно. Чоловіки Санчі й Беатриси королями стали не одразу. ⠀ В ті часи взагалі жилося "весело": інтриги і війни не дозволяли спокійно сидіти на троні. Зберегти свої землі і вірність васалів, передати нащадкам не менше, ніж отримав сам, відвоювати шматок земель у сусіда. І це поки не надумаєш піти у хрестовий похід. ⠀ Читати треба уважно, щоб не переплутати всіх Генріхів, Карлів та Ізабелл. Багато фактажу, дуже багато. Зрештою, це книга - про міжнародну політику переважно, хоч і в Середньовіччі. Інтриги, змови, плани, стратегії. Шлюб - заради державних інтересів. Діти - щоб одружити їх з дітьми тимчасових союзників. Розпався союз - і скасовується шлюб. ⠀ Ненсі Ґолдстоун захоплюється своїми героїнями: їхньою мудрістю, рішучістю, сміливістю. Щодо королів набагато більше скепсису і критики. А загалом авторка пише цікаво і з гумором. Переклад мені дуже подобається. Видно, що зроблена величезна робота з документами, і історія чотирьох сестер перетворилася у захопливий роман. І загалом книга дуже гарно оформлена. ⠀ Рекомендую любителям легенд про мужніх лицарів і благородних дам! 5/5
User Мирослава Тимінська
18.11.2020
Нонфікшн, який читається як роман ⠀ Їх було чотири сестри. Маргарита, Елеонора, Санча і Беатриса. Дочки графа і графині Провансу разом зі своїми чоловіками керували європейськими країнами у ХІІІ столітті. Керувати по-різному - і добре у них виходило, і не дуже. ⠀ Маргарита і Елеонора, старші сестри, вийшли заміж за короля Франції та Англії відповідно. Чоловіки Санчі й Беатриси королями стали не одразу. ⠀ В ті часи взагалі жилося "весело": інтриги і війни не дозволяли спокійно сидіти на троні. Зберегти свої землі і вірність васалів, передати нащадкам не менше, ніж отримав сам, відвоювати шматок земель у сусіда. І це поки не надумаєш піти у хрестовий похід. ⠀ Читати треба уважно, щоб не переплутати всіх Генріхів, Карлів та Ізабелл. Багато фактажу, дуже багато. Зрештою, це книга - про міжнародну політику переважно, хоч і в Середньовіччі. Інтриги, змови, плани, стратегії. Шлюб - заради державних інтересів. Діти - щоб одружити їх з дітьми тимчасових союзників. Розпався союз - і скасовується шлюб. ⠀ Ненсі Ґолдстоун захоплюється своїми героїнями: їхньою мудрістю, рішучістю, сміливістю. Щодо королів набагато більше скепсису і критики. А загалом авторка пише цікаво і з гумором. Переклад мені дуже подобається. Видно, що зроблена величезна робота з документами, і історія чотирьох сестер перетворилася у захопливий роман. І загалом книга дуже гарно оформлена.
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер