Історія та вигадка (чи можливо ймовірне майбутнє?) чекають на вас у сьогоднішній добірці #ЩоЧитатиВихідними!
Ніколас Дімітров і його бестселер «Дилер реальності» у незвіданий світ високих технологій на межі реальності та вигадки.
Технології захоплюють та полонять все більшу частину нашого з вами життя. Усе переходить у цифру, прискорюється й ускладнюється настільки, що середину ми вже не бачимо, та й не розуміємо. Мораль у світі піддається новим дилемам і спокусам. Наприклад, насильство на своє задоволення — це погано. Факт. Але якщо ти в цифровій реальності, якщо відчуваєш чужі емоції? Ніхто не страждає. Безпечний наркотик. Чи ні?
В еліти з’явився новий вид розваг — Персональні Реальності, в яких можна втілити будь-яку найганебнішу і найзлочиннішу фантазію. Корпоративний шпигун Золтан Варго отримує завдання проникнути в надра корпорації, що створює ці реальності, щоб з’ясувати суть зловісного проєкту, але сам виявляється втягнутим у диявольську гру...
Болгарський автор, який вже 25 років проживає в Україні, спеціально для української версії підготував особливі сюжетні лінії та змінив фінал історії.
Ретельно досліджена та захопливо написана, «Чотири королеви» — чиста історія, але читається як роман. Забудьте про Дісней! Ці чотири сестри були справжніми: красивими, розумними, талановитими та аристократичними в період, коли трубадури винаходили романтичну культуру високого Середньовіччя. Незалежні та конкурентоспроможні, вони повністю впоралися з амбіціями свого батька. Дуже приємно бачити за елегантними картинами та ілюмінаціями того періоду справжніх людей.
Ненсі Голдстоун розповідає про життя чотирьох сестер, які з часом стали найвпливовішими жінками Європи тринадцятого століття — відповідно: королевою Франції, королевою Сицилії, королевою Англії та королевою Німеччини. У них були досить індивідуальні особистості, і можна побачити, як по-різному вони реагують на обставини.
Обирайте книжки, використовуйте знижки та залишайте відгуки. Бажаємо вам приємного читання!