#ЩоЧитатиВихідними. У кожного свої бздури

Книги, що потрапили сьогодні в нашу добірку такі неймовірні, що аж не знаємо, яку при нагоді прочитали б першою ? . Давайте визначатись разом.

Серія #Бестселер вразить вас захопливим історичним романом «Каліґула» Саймона Терні в перекладі відомого українського письменника Олексія Чупи.
Історія знайомить з римським імператором Каліґулою, не тим страшним тираном, яким його змалювали історики, а такою ж людиною, як ми всі, тільки з набагато складнішою долею. Його звали Гай Германік, його коріння тяглось аж до Юлія Цезаря… Це означає, що стати правителем — його призначення. Ким він був насправді? Чому його так боялись і ненавиділи? Чому за його правління Римська імперія не увійшла в свою золоту епоху, а була залита кров’ю? Нам розкаже Саймон Терні.

А от Остап Українець знову переносить нас до Станіславова XVII століття. І це його новий роман «Канцелярія хрестових походів». Незабаром почнеться укріплення Станіславської фортеці, щоб вберегти Європу від навали Османської імперії. Напередодні масштабної перебудови фортеці до міста трьома різними шляхами прибувають: молодий спудей Тиберій,  хлопчина Матвій, якого запросив до себе в учні цехмайстр будівництва, та поважний шляхтич Трепка з таємною місією. Чи зустрінуться наші герої, що їх пов’язує, та як закінчиться ця загадкова історія? Читайте в новому пригодницькому романі Остапа Українця 😉

А наша неймовірна нон-фікшн серія #fabula_PROMe цього разу здивує вас книжкою з гучною й веселою назвою «Стуліть пельку своїй мавпі» авторства відомого і чи не найголовнішого креативника Нью-Йорка Денні Ґреґорі!
Якщо ви чуєте голоси у своїй голові, якщо ці голоси вказують вам, що треба робити, а чого не варто, якщо вони ображають вас і заставляють сумніватись у собі, то… це ще не причина бігти до психіатра і вдягати гамівну сорочку. Мабуть ви просто творча людина, і це ваша «внутрішня мавпа», якій нарешті варто стулити пельку! А якщо серйозно, то ця чудова книжка Денні Ґреґорі — це практичний посібник, як навчитись вживатись зі своїм внутрішнім голосом-критиком-совістю і врешті-решт взяти контроль над життям, вибором і щастям у власні руки!

Що ж, ми все ж таки прочитаємо всі три книги)
А яка до вподоби вам?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 31.07.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями