Каліґула

Серія:

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ677051У
ISBN: 978-617-09-5572-2
Вага: 0.505
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 448
Рік видання: 2019
Мова видання: Українська
Жанр: Драма, Історичний роман
Обкладинка: Тверда
Переклад: Олексій Чупа

Роман Саймона Терні — чи не найкращого з сучасних історичних романістів Англії — це глибоке занурення в римську історію, у ті часи, коли юнак на ім’я Гай Германік випадково опинився спадкоємцем імператорського титулу і в лічені місяці був змушений перетворитися на обережного й розважливого політика, який ставив перед собою високу мету: привести Рим, очищений від тиранії, до «золотої доби». Натомість його чекали незліченні зради і змови, спротив знаті, втрата політичних союзників, безумство, жага помсти, а наостанок — жорстока смерть і наклепи істориків, які ославили Калігулу тираном-кровопивцею. Психологічно точна й майже сучасна історія, від якої неможливо відірватися до останнього рядка.  

Читати повністю
Саймон Терні
Саймон Терні
Саймон живе з дружиною, дітьми, собакою та кроликами в сільській місцевості в Північному Йоркширі. Більшу частину свого дитинства він провів, відвідуючи історичні місця з дідом, місцевим фотографом. Саймон закохався в римську спадщину регіону, починаючи зі всесвітньо відомого Адріанова валу. Звідти пішло його захоплення стародавнім світом — з великим інтересом він ставиться до Єгипту, Греції та Візантії, хоча найбільшою любов’ю завжди був Рим. Як людина, яка народилася й виросла в Йоркширі, з любов’ю до країни, історії та архітектури, Саймон проводить більшість рідкісного вільного часу, подорожуючи світом, відвідуючи історичні місця, пишучи, досліджуючи стародавній світ і читаючи із захватом.
Читати повністю
Каліґула
Каліґула
Каліґула
Каліґула
Каліґула
Каліґула
Каліґула
Каліґула
Каліґула
Каліґула
Каліґула
Каліґула
Каліґула
User Роман
04.03.2023
Чи плануєте видавати інші книги цього автора? Дякую.
User superadmin
01.02.2021
Відгук від dolorosa96 ....Не так багато, зараз, існує настільки цікавих історичних книг про відомих історичних діячів, які б реально були б цікавими для читання. Але ця книга стане тепер першою у списку серед моїх любимих історичних кн. ⠀ Обкладинка книги зразу впадає в очі, трохи мінімалізму з поєднянням «червоного» на світлому. ⠀ Автор зробив прекрасну роботу. Показати персонажа, який ввійшов в історію як тиран, з іншої сторони не так просто. Це заставляє завжди думати, а чи дійсно було так, адже історію пишуть переможці. Інколи злодії можуть постати не такими злодіями, а у ангелів можуть опинитися чорні крила. ⠀ Книга володіє якимось магнетизмом. Не відірватися так просто від читання. Затягує і затягує. Знаючи наперед чим все закінчиться, це не мішало книзі бути цікавою. Розповідь не перезагружена датами чи сухими фактами, якимись нудними діалогами чи великими описами на три сторінки природи, тому читається і сприймається дуже легко..} ⠀ У медалі завжди дві сторони. Звичайно, книга сподобається зразу тим, хто цікавиться історією, але даже не знаючи її, вона може полонити сердця тих, хто зовсім до неї байдужий.
User Яна Клімашова
30.11.2019
Вимовляючи слово Калігула, я завжди уявляла жорстокого вбивцю, тирана, божевільного збоченця. Та, думаю, не я одна, бо саме такий образ склався в історії. Та чи був Калігула саме таким... Виклик міфам кинув Саймон Терні — він вирішив дослідити цю визначну постать та відшукати правду. Розповідь ведеться від імені Лівілли, найменшої з дітей Германіка, дівчинки, яка щиро любила свого брата та свою сім'ю. Випробування на долю майбутнього імператора випали досить рано, загадкова смерть батька, арешт брата, матері, пізніше ще одного брата арештували. Не сподіваючись на подарунок богів, юний Гай збирав мудрість по крихтам від прабабусі, бабусі та жорстокого Тіберія, з яким їм довелося прожити кілька років на острові Капрі. Початок правління не був гладким, непорозуміння з сенатом, а далі хвороба Калігули стали не найкращим початком. Характер імператора змінився, він став жорсткішим, менш поблажливим, перестав помічати, що його оточують не найкращі люди. Зради та заколоти підкосили Гая, останньою краплею стала змова рідної сестри та найкращого друга. Можливо, раніше моральні принципи відрізнялися від сучасних, але мені в голові не вкладається як можна спокійно використовувати людей для досягнення власних цілей, як можна холоднокровно планувати вбивство рідного брата, щоб забезпечити імператорське майбутнє своєму синові. Врешті-решт, Калігулу жорстоко вбили. Чи було б краще якби він продовжив правління ми ніколи не дізнаємося, але тепер можна по-іншому поглянути на цього імператора, який побудував 2 акведуки, заклав будівництво цирку, сходів тощо
Публікації на тему
Разом дешевше
Ціна комплекту
Паперова
612,40 грн
740,00 грн
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер