Усе, що ти хотів знати про мозок. ТОП-5

Привіт, друзі! А ви знаєте, що сьогодні Всесвітній день мозку! «Хм», подумали, ми… «та у нас же книжок пов’язаних з цією темою назбирається на цілий крутий ТОП». Ну ми взяли й написали!

Ділимося! Знайомтесь і не забувайте про #знижкунакнижку.

Відкриє добірку бестселер відомої нейробіологині Венді Судзукі — «Дивачка, що закохалась у мозок». Ця потужна науково-популярна книга написана на межі з біографією неймовірної вченої. У ній пані Судзукі знайомить нас не просто із загальною роботою мозку. Вона приділяє багато уваги конкретним його ділянкам, які чи не найбільше впливають на наше життя. Наприклад, авторка пояснює, як у людини розвивається пам’ять, звідки беруться спогади, які частини мозку впливають на нашу продуктивність, настрій і навіть вагу та стан м’язів. Венді Судзукі неймовірно круто пояснює, як ми можемо змінитись зовні й всередині, просто прислухавшись до свого мозку. Їй вдалося добитися успіху, тож існує велика вірогідність, що у нас також вийде.

Наступною книжкою в добірці стала спільна праця двох гіків-науковців Войтека Бредлі та Тімоті Верстінена — «Чи сняться зомбі воскреслі вівці». Що за божевільна назва подумаєте ви, і як вона стосується сьогоднішньої теми. Зовсім не божевільна – відповімо ми. Навіть більше — дуже влучна. Тімоті й Войтек обрали для пояснення мозку та його особливостей специфічну форму. У цій книжці вони роздумують над вірогідністю появи зомбі та їх природи поведінки й мислення з точки зору реальної науки. А підкріплюють свої дослідження прикладами фільмів, які в загальній поп-культурі зайняли свою (досить популярну) нішу. Отож, після прочитання цієї книги ви не тільки дізнаєтесь багато цікавого про роботу мозку, а й отримаєте цілий плей-лист крутих фільмів, які потім можна буде поглянути вже як експерт по зомбі.

Третю сходинку посіла «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон. Емоції є у всіх (ну хіба що у зомбі їх немає), але не всі вміють ними користуватись. Часто це може призвести до неочікуваних наслідків, часом зіпсувати стосунки з колегами, друзями, рідними, а часом навпаки, навести з ними несподівані мости. У цій книжці ви знайдете відповіді на питання: звідки і як з’являються емоції, які вони бувають, чим відрізняється розчарування від невпевненості, як справлятися зі стресами, ревнощами, тривогою, гнівом і провиною, і найголовніше — як розвинути в собі емпатію та підвищити емоційний інтелект. Книжка, до речі, оформлена у зменшеному форматі, зі збереженням зручного для читання шрифту, тож її насправді можна носити з собою усюди в кишені. І при потребі підглядати, коли вас спіткала якась емоційна подія, в якій ви не знаєте як поводитись.

Четверте місце посіла книжка Майка Бастера та Крістін Лоберг «Сила забування». В цій книжці автори пояснюють цікавий феномен забування, тобто управління забуванням. Книга поділена на дві частини: у першій Майк та Крістін знайомлять нас із сутністю ефективного мислення та силою інтелектуальних звичок, тобто як можна розвинути чіткий, швидкий розум незалежно від рівня IQ та освоїти різні патерни нашої інтелектуальної поведінки відповідно. У другій частині книжки автори знайомлять нас уже з шістьма навичками ефективного мислення: зосередженістю, концентрацією, запам’ятовуванням, креативним (нестандартним) мисленням, організованістю і, врешті-решт, саме з забуванням. З такою книжкою ви навчитесь запам’ятовувати важливе і забувати несуттєве. Це вражає.

А закриває добірку супер-популярна в усьому світі (і в Україні, до речі, теж) книжка-практикум Рюти Кавашіми «Тренуй свою пам’ять». Досліджуючи людський мозок, професор Кавашіма винайшов ефективний і найменше енергозатратний спосіб розвивати продуктивність. Насправді не потрібно виснажувати свій мозок сотнями важких вправ, достатньо систематично (бажано щодня) приділяти деяким вправам 5-10 хвилин на день. Дослідження показали, що система тренувань, яку винайшов професор Кавашіма, дає несподівано високі результати вже за перший місяць. Гадаємо, це серйозний аргумент, щоб спробувати прямо зараз)

 

І поки ви пробуєте, ми готуємо для вас нову добірку і нагадуємо чарівний промокод top20, за яким ви можете замовити будь-яку книжку нашого ТОПу зі знижкою 20%.

Всім світлої пам’яті й позитивних емоцій, друзі!

До зустрічі у суботу 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями