Тренуй свою пам’ять

Тренуй свою пам’ять

1 відгук

Серія:

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ722087У
ISBN: 978-617-09-5129-8
Вага: 0.275
Розміри, мм: 170x235
Кількість сторінок: 112
Рік видання: 2020
Мова видання: Українська
Жанр: Психологія, Особистий розвиток
Обкладинка: Тверда
Переклад: Оксана Колесецька
Чи можна покращити свою пам’ять, тренуючись лише п’ять хвилин на день? «Так»,— відповідає японський професор Рюта Кавашіма і доводить це своєю книжкою. Доктор медичних наук, провідний спеціаліст у галузі томографії, спираючись на результати сучасних досліджень, розробив комплекс тренувань, що лише за кілька тижнів зможуть поліпшити роботу вашого мозку. Нескладні щоденні вправи покращать вашу пам’ять і допоможуть повноцінно насолоджуватися життям.    
Читати повністю
Рюта Кавашіма
Рюта Кавашіма
(23.05.1959) Рюта Кавашіма народився в місті Чіба. Закінчив медичний факультет університету Тохоку. Там же в аспірантурі пройшов курси підвищення кваліфікації. Був позаштатним співробітником Каролінського інституту у Швеції, викладачем, потім доцентом університету Тохоку. На даний момент — професор цього університету, доктор медичних наук, провідний японський спеціаліст з томографії мозку, який досліджує функціонування мозку. У своїх книжках наголошує: "Тренуйте свій мозок самостійно", "Читання, письмо, рахування покращує роботу мозку", "Зранку, коли голова працює краще, майте 10-хвилинну звичку для тренувань". Професор Рюта Кавашіма запропонував легкий спосіб тренування мозку і перевірки віку мозку за допомогою п’яти видів тестів!
Читати повністю
Тренуй свою пам’ять
Тренуй свою пам’ять
Тренуй свою пам’ять
Тренуй свою пам’ять
Тренуй свою пам’ять
Тренуй свою пам’ять
Тренуй свою пам’ять
Тренуй свою пам’ять
Тренуй свою пам’ять
User Вікторія
24.04.2020
Назвати цю роботу книжкою у повному сенсі цього слова не можна. Це скоріше набір завдань, які потрібно виконувати для того, щоб покращити свою пам'ять та невеликий набір тестів для перевірки результативності. Завдання не важкі і не потребують якихось надмірних зусиль чи часу. Та й сама програма не надто розтягнута (всього на місяць). Поки найцікавіше - це набір тестів на початку, який дозволяє визначити рівень вашого запам'ятовування, відповідно до віку. Що ж спробую пройти, побачу, що з того вийде))).
Публікації на тему
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер