#ЩоЧитатиВихідними. Небезпечний

Триває #ТижденьДетективів, тому сьогодні у добірці опинилися дві художні книжки. І ці книжки заради яких варто було так зробити.

Отже!

Це і не неймовірний історичний детектив, і екшн, і драма — «Людина, що підводиться» британського письменника Абіра Мухерджі. Події роману переносять нас у 20-ті роки минулого століття. Вже немолодий капітан Скотленд-Ярду Сем Віндгем, переживаючи складні життєві обставини, покидає рідну Англію. Його призначають головою поліції Калькутти. В цей час місто розривається від бунту й хаосу. Солі на рану досипає раптове вбивство британського чиновника, якого знаходять мертвим із запискою в роті. Всі ці справи потребують негайного вирішення. І Сему Віндгему для цього доведеться відкласти свої власні справи. Абір Мухерджі потужно й детально змальовує не тільки детективну лінію, але й приємно вражає колоритністю й історичною достовірністю пропрацьованою до наймілкіших деталей.

А другий роман належить перу, чи то пак друкарській машинці відомого канадського письменника Дугласа Коупленда. Це «Гравець 1». Події цього антиутопічного трилеру не переносять нас у часі, ми опиняємось у затхлому барі поблизу летовища в Оттаві. Компанія, яка там зібралась, — клуб невдах. Молода дівчина, яка не відчуває жодних емоцій, пастор-злодій, бармен-алкогік у зав’язці й жіночка за 40 у якої все життя пішло шкереберть. Всі вони опинились не випадково. І, можливо, вони останні люди на планеті, що виживуть після Апокаліпсису, який щойно почався. «Гравець 1» — це потужна драма на п’ять годин, яка заставить вас переоцінити цінності власного життя на прикладі цієї компанії невдах.

Стежте за нашими акціями, користуйтесь промокодом Детектив20 на знижку -20%!

До зустрічі, друзі!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай подарунок
X
При замовленні від 200 грн книжка у ПОДАРУНОК!

Діє до 15.10.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями