Акція
Людина, що підводиться

Людина, що підводиться

3 відгуки

Серія:

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ677046У
ISBN: 978-617-09-4962-2
Вага: 0.475
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 416
Рік видання: 2019
Мова видання: Українська
Жанр: Детектив, Історичний роман
Обкладинка: Тверда
Переклад: Світлана Орлова

Із перших рядків на сторінках роману розпочинається мова про вбивство високопоставленого чиновника  — помічника губернатора Бенгалії. Підозра падає на терористів-революціонерів, оскільки у країні розпочався черговий етап національно-визвольного руху за незалежність Індії. Паралельно з убивством важливого посадовця здійснюється ще один важливий злочин  — група бандитів нападає на поштово-пасажирський потяг, убивають охоронця але нічого не грабують і не викрадають. Обидва ці непрості злочини потрібно розслідувати і розкрити капітану Віндгему, від якого і оповідається у творі. І він успішно з цим упорався. Події в романі відбуваються у Калькутті за вісімнадцять років до проголошення в Індії незалежності від англійських колонізаторів.  

Читати повністю
Абір Мухерджі
Абір Мухерджі
(05.01.1974) Абір Мухерджі народився й виріс на заході Шотландії у родині іммігрантів з Індії. Коли йому було п'ятнадцять, найкращий друг умовив його прочитати роман Мартіна Круза Сміта "Парк Горького", і відтоді хлопець став найзавзятішим фанатом детективів. "Людина, що підводиться" — його дебютний роман, до написання якого його надихнуло бажання більше дізнатися про критичний період англо-індійської історії, який зараз є майже забутим. Твір виграв письменницький конкурс, проведений сумісно видавництвом "Гарвіл Секер" і агенцією "Дейлі Телеграф", і став першою книгою серії романів про капітана Сема Віндгема і Не Здавайся Банерджі. Роман відзначений премією Асоціації детективних письменників "Історичний кинджал" і увійшов до короткого списку номінантів на престижну премію "Найкращий детективний роман року “Текстонс Олд Пек’юліер”". Абір Мухерджі мешкає в Лондоні з дружиною і двома синами.
Читати повністю
Людина, що підводиться
Людина, що підводиться
Людина, що підводиться
Людина, що підводиться
Людина, що підводиться
User Вікторія
08.05.2024
Людина, що підводиться - Абір Мухерджі. До ретро детективів я ставлюся з пересторогою. Адже детективи написані в першій половині ХХ ст. їх же сучасниками - ніжно люблю. А от як цей період обіграють письменники через сто років - питання. Інколи це виходить досить незграбно і добряче кидається в очі те, що автор не з тої епохи про яку пише. Проте з цією книгою так не сталось. Ви ніби насправді попадаєте в спекотну, вологу Калькутту після Першої світової війни. Коли чоловіки були або занадто юні або занадто старі, а Англійська Імперія ще існувала. Мені сподобався кінець книги. Він дещо неочікуваний, але досить логічний. А любовна лінія то ніби просто мій коханий Чейз написав. Ніяких рожевих шмарклів та драматизму. Основною ниткою, що йде через весь детектив (і я так підозрюю через всю серію цих книг) є расизм, вищість білої раси. Це було цікаво читати, але не цікаво було б бути індійцем в Індії у 1920-х рр Капітан Віндгем втратив всіх. Кого на полях битв, а кого в лікарняних ліжках. В нього не залишилось заради кого жити. Тому коли старий армійський приятель запропонував йому посаду детектива в Індії він плюнув та й поїхав. Але перша ж справа показує, що Калькутта це не Скотленд Ярд. І тут свої нюанси в розплутуванні справи та навіть в спілкуванні між собою. Те що можна сагибу не можна індійцю, навіть якщо він твій сержант. Та й посадити винного, а не того кого назначили винним теж проблема. Адже це ціла корумпована система. Але коли людині нічого втрачати крім таблеток морфію, можливо вона зможе розплутати клубок вбивств, корупції та крадіжок?
User Ганна
02.05.2024
Знайшла ще один детективний цикл. Зважаючи, що я люблю спокійні англійські детективи, цей ретро детектив про діяльність англійського поліцейського у Калькутті на початку 20 століття мені теж припав до душі. Капітан Віндгем, втративши під час Першої світової безліч друзів, дізнавшись про смерть дружини, позбувся ідеалів та віри. Єдине, що у нього залишилося, це потреба дізнаватися правду. Тому він переїздить до колоніальної Індії та починає працювати. І якщо його кар'єра і розпочалася 1 квітня, то вона точно не була смішною та навіть легкою. Йому треба дізнатися про вбивцю високопосадовця, розкрити вбивство на залізниці та зрозуміти мотиви, якими керуються люди з його оточення. А ще він має згубну звичку, якій не може опиратися. Тому усе складно та закручено. "Сів на ліжко і вкотре запитав себе, що я тут роблю, у країні, де місцеві мешканці нас зневажають, клімат зводить із розуму, а вода вбиває. І не лише вода. Схоже, усе тут створене для вбивства європейців: їжа, комахи, погода. Немов Індія реагує на нашу присутність так, як імунна система на сторонній предмет.". Роман мені сподобався, він вкотре нагадав про рівність, але не однаковість людей. Однозначно рекомендую
User Ірина
24.09.2020
Книга цікава не стільки детективною складаючою, скільки деталями індійського колоніального побуту. Це перша книга з чотирьох з цими героями, українською перекладено поки що дві. Видання зроблено з повагою до читача - бумага кремового кольору плюс закладка. Сподіваюсь, що будуть перекладені всі книни цього автора.
Разом дешевше
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер