Патрік Мелроуз: ТОП-5

Ці книжки й справді заслуговують окремого топу! Ціла історія, яка почалася з британського письменника Едварда Сент-Обіна, переросла у п’ятикнижжя, яке стало бестселером і врешті отримало нове дихання і форму завдяки намаганням красунчика Бенедикта Камбербетча! Кажуть, саме завдяки захопленню Бенедикта книгою й з’явився серіал «Патрік Мелроуз».

Отже, сьогодні говоримо про всі п’ять, таких різних, але об’єднаних одним персонажем книжок детально) Поїхали!

«Не зважай» — перша книжка циклу. Едвард Сент-Обін знайомить нас з малим хлопчиком на ім’я Патрік. Він живе у дорогому будинку з батьками й покоївкою, яка на відміну від батьків приділяє малому набагато більше часу, й, мабуть, єдина людина, яка любить цього малого. Але кожній дитині потрібна любов саме батьків. Та це не про цю сім’ю. Тут ні батько Девід, ні мати Елінор не вміють любити. Кожен з них живе наче у своєму окремому світі — він тиран і сноб, вона легковажна й депресивна. В них є час тільки на себе, але точно не на малого Патріка. Хлопчик живе і потерпає в такій сім’ї, але найбільше він потерпає від божевілля свого батька, який не просто знущається з нього, а кривдить,  навіть не усвідомлюючи, що ламає життя свого рідного сина….

«Паскудна звістка» — через роки повертає нас у життя Патріка Мелроуза. Тепер він не маленький хлопчик, а молодий адвокат у Лондоні. Одного ранку його будить дзвінок з Нью-Йорка, після якого весь світ Патріка вчергове перевертається з ніг на голову. Звістка про смерть батька обриває щось у його грудях. І Патрік «пускається берега» у всіх сенсах цього слова. Вимушена поїздка за тілом ненависного, хоч і рідного батька, перетворюється у божевільний нарко і алкотріп. Навіщо руйнувати себе? Це питання турбує Патріка, адже свого часу батько майже знищив його. І тепер усі його демони ведуть війну проти здорового глузду і дитячої травми.

«Трохи надії» дає заспокоїтись Мелроузу. Але ненадовго. Пройшло вісім років після смерті Девіда Мелроуза. Патрік пройшов реабілітацію, почав шукати у собі сили заспокоїти весь душевний намул, який спричинила ця подія, і, здається, це в нього навіть почало виходити. Але на одній з елітних вечірок, гостя, яка виявилась принцесою Маргарет, дозволяє собі паскудні речі, які мимоволі спонукають Патріка згадати божевільного батька й матір, сповнену фальші… Якби не друг, який в цей момент опинився поряд, не відомо, у які б глибини затягнули Патріка його скелети. Тепер у нього й справді з’являється трохи надії…

«Молоко матері» знайомить нас з іншим Патріком Мелроузом. Він сім’янин. В нього красива дружина і двоє синів. В нього престижна робота і майже відсутні залежності. Але щось досить виїдає його з середини. Сумніви, чи достойний він батько, чоловік, людина, щоб жити нормальним життям. Чи сильний він настільки, щоб не зашкодити своїй коханій жінці й тим більше своїм прекрасним дітям. Втома й постійна напруга через це, все ж роз’їдає його і, на жаль, починає отруювати життя всієї сім’ї… А до всього матір вирішила продати дім, який має особливе значення для Патріка.

І «Нарешті» кінець. У всіх сенсах. Елінор померла. І наче всі демони й болі Мелроуза опинились під землею. Тепер залишився тільки він і життя, яке збудував і не зіпсував він сам. Саме час задуматись про це саме життя. Зробити висновки і відпустити. Як закінчується вся ця сага Патріка Мелроуза? Останні відповіді тут.

І на цій задумливій ноті, друзі, не зволікайте і збирайте серію Мелроуза.

А ми пошвендяли готувати вам новий топ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 31.07.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями