Лови новинки fiction. ТОП-5

Вони просто неймовірні! І ми дуже радіємо, що ці книжки нарешті з’явились! Давайте знайомитись з літніми новинками Фабули!

Поїхали!

Відкриває добірку роман відомої ізраїльської письменниці українського походження Діни Рубіної — «Бабин вітер». Це історія жінки, в минулому парашутистки й пілота повітряної кулі, — Галі. Життєві драми змушують її кардинально змінити своє оточення, роботу і податись в еміграцію. Так вона опиняється в Америці й починає працювати в салоні краси. Все її життя відтепер зазнає кардинальних змін. Все що вона раніше вважала істиною виявляється просто застарілим чи протилежним поглядом. Сексуальність, толерантність, кохання, дружба, ненависть, права, колір шкіри, самотність — питання, які по той бік океану мають значення. Цікаво, що новий роман Діни Рубіної написаний у стилі листів, у якому героїня авторки згадує своє минуле, аналізує пережите, почуте й побачене і намагається переосмислити себе і своє життя крізь призму інакшості! Дуже захопливий і глибокий драматичний роман.

А про наступну книжку можна сказати — «дочекалися». Це «Саботаж» Артуро Переса-Реверте. Заключний роман трилогії іспанського письменника про неймовірного шпигуна Лоренсо Фалько. Після виконання термінового завдання в Каталонії йому належить відправитися в Париж. Тепер його звуть Ігнасіо Гасан, він син славного і дуже багатого іспанського роду, який осів в Гавані. У Парижі йому необхідно проникнути в найближче оточення Лео Баярда — інтелектуала-комуніста, прихильника Республіки — і жорстко скомпрометувати (фактично морально знищити) його, а ще — не дати Пабло Пікассо виставити знамениту «Герніку» на Всесвітній виставці в Парижі 1937 року. Звикнувши до небезпеки і позамежного ризику, цього разу  Фалько зустрінеться зі світом, в якому йде боротьба не ножів і пістолетів, а образів та ідей. І Фалько справиться із завданнями, а попутно ще й вирішить ряд інших важливих доручень центра.

Третя сходинка топу — «Патрік Мелроуз: Трохи надії» Едварда Сент-Обіна. Прошло багато часу після тих жахливих подій, пов’язаних з батьковою смертю, але скільки ще потрібно часу, щоб побороти усіх свої «внутрішніх демонів»? Може все життя?? У третій книжці Патрік зі своїм другом потрапляють на типову британську аристократичну вечірку. Алкоголь, атмосфера, всі гарно вдягнені, на обличчях усмішки, але…всі вони фальшиві, як і у батьків Патріка свого часу. Це, так само як і поведінка зверхньої і вальяжної принцеси Маргарити, спонукає Патріка, в боротьбі зі своїми проблемами, признатись другові у тих жахливих речах, які з ним творив батько. Друг на те й друг, що все зрозуміє й підтримає. Тому в Патріка Мелроуза, нарешті, з’являється… трохи надії.

Історія Патріка, до речі, не єдина в цій добірці отримала круту екранізацію. Ще одна така книжка «Голограма для короля» Дейва Еґґерса. Головну роль у екранізації зіграв неперевершений Том Генкс.

Алан Клей вже не молодий продажник в одній досить просунутій компанії. Його життя не надто яскраве, й  осідлати його стає все складніше — дружина покинула його, донька вступила до університету, але грошей на її навчання немає, за борги забирають його будинок, а на спині з’явилась пухлина. Випадкове знайомство в далекому минулому з племінником короля Саудівської Аравії виявляється рятівною соломинкою для Алана — його відправляють до Аравії, щоб представити й продати їх королю нову технологію, яка не тільки додасть королю статусу й відомості, а й  допоможе розбудувати нове місто. Та потрапити на прийом до короля практично нереально. В очікуванні Алан несподівано починає нове життя, що більше схоже на полювання за тінню, до того ж проблеми вдома — не найкраща мотивація повертатись ні з чим… Та все змінюється, коли він зустрічає …

А закриває добірку роман Гаськи Шиян — «За спиною». «Але ж це вже було», — скаже суперуважний читач наших топів. Ми посміємось, і скажемо «було, але зовсім інакше». Цього разу новий наклад вийшов ще крутішим і несподіванішим, ніж минулі. І на це кілька причин, які схожі на ланюжок причин і наслідків. Почалось все коли у книжки з’явився класний бук-трейлер — це надихнуло Гасю та дизайнерку на нову версію обкладинки, а згодом виявилось, що у Гасі з’явилась ідея щодо сюжету.  У новому виданні «За спиною» захопливі зміни не тільки у вигляді, але й сюжеті. Історія Марти набиває нових фарб. Наскільки інших — дізнаєшся зовсім скоро.

Лови новинки!

Читай новинки!

І до зустрічі за тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-20%
На художню літературу
Діє до 15.08.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями