Акція
Весна на Місяці

Весна на Місяці

1 відгук

Серія:

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ664002У
ISBN: 9786170930675
Вага: 0.335
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 256
Рік видання: 2017
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза
Обкладинка: Тверда
Переклад: Ірина Гриненко

Проникливий, філософський і в той же час фантастично-саркастичний роман про дитинство, дорослішання і осягнення життя. Автор нанизує свої історії дрібними намистинками крізь епохи і вимірювання, поєднуючи містичні явища з сімейними легендами. Та так майстерно, що читачеві часом не відрізнити алегорію від істини.  

Читати повністю
Юлія Кісіна
Юлія Кісіна
(10.09.1966) Юлія Кісіна —прозаїк, поетеса, художниця. Уродженка Києва, від 1990 року вона живе в Німеччині. Закінчила київську Художню школу імені Тараса Шевченка, навчалася на сценарному факультеті ВДІК у Москві та в Академії художніх мистецтв у Мюнхені. Від кінця 80-х років 20 століття брала участь у житті московського літературного андеграунду, була наближеною до кола концептуалістів, публікувалася в самвидаві (зокрема, в "Мітіному журналі" і в журналі "Місцедруку"). У Німеччині Кісіна стала відомою як художниця завдяки "перформативній фотографії" й перформансу. Удостоєна художньої стипендії "Дрезднер-банку" ім. Юргена Понто і — двічі — літературної стипендії Берлінського Сенату. Починаючи від 2000 року Юлія Кісіна провела ряд художніх акцій, у тому числі "Божественне полювання" (екскурсія для овець у Музеї сучасного мистецтва у Франкфурті-на-Майні). В 2003 році була ініціатором міжнародного фестивалю "Мистецтво і злочин" у театрі "Хеббель" у Берліні. В 2006 заснувала "Клуб мертвих художників". Найбільшу відомість отримали романи Кісіної "Весна на Місяці" (2012) і "Елефантина, або Кораблекрушенція Достоєвцева" (2014). Роман "Елефантина" удостоєно премії журналу "Звєзда" за 2015 рік, він також номінувався на престижну премію "Російський Букер".
Читати повністю
Весна на Місяці
Весна на Місяці
Весна на Місяці
Весна на Місяці
Весна на Місяці
User Олена Микитенко
30.07.2019
«Весна на Miсяцi» це віртуозно створенний роман про юність і становлення. Неймовірні історії про тигрів, французьких акторів, черниць, слідчих КДБ, анатомічний театр і спіритичні сеанси переплітаються розповідями про перші поривами любові. Тут описані темні сторони дитинства. Книгу можна читати на одному диханні, а можна повільно смакувати. Весна на Місяці - це розповідь про місто, яке постійно руйнується, зазнає змін, перебудовується та завжди знаходиться в русі. Стиль письма Кiсiної захоплює, навіть заворожує, несподіванка визначень, точність описів, героїв і ситуацій. Все це свіжо і дотепно. У книзі є два важливих несподіваних персонажа - місто і світло. До того ж, моментами дуже смішно, а іноді сумно і гірко. Що там довго мусолити. Класика альтернативної літератури. Ця книга розбурхує, струшує, змушує сміятися і плакати. Одна з кращих книг про міфичне місто Київ. Одна з кращих книг про дорослішання. Взагалі, одна з кращих книг нашого часу, написаних росiйскою мовою в гарному перекладi.
Публікації на тему
Разом дешевше
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер