Хіт
Акція
Коко Шанель

Серія:

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ709002У
ISBN: 978-617-09-3843-5
Вага: 0.65
Розміри, мм: 165x235
Кількість сторінок: 320
Рік видання: 2018
Мова видання: Українська
Жанр: Біографії та мемуари
Обкладинка: Тверда
Переклад: Онісія Колеснікова
Код виробника: ФБ1332039У
ISBN: 978-617-522-060-3
Розміри, мм: 165x235
Кількість сторінок: 320
Рік видання: 2018
Мова видання: Українська
Формати файлiв:
epub
fb2
mobi

Один із найбільш відомих арт-критиків Франції — про жінку, яка створила не тільки нечувані моделі одягу, драпіровок, парфумів, прикрас, але й унікальний стиль, що вплинув на кращих дизайнерів XX і XXI століть. Книга Анрі Гіделя спирається на солідний фактичний матеріал: інтерв’ю із сучасниками, документи, публікації, втім, це не документальна оповідь, а добротний роман про Габрієль Шанель, ту саму «Коко», чий вік практично нікому не відомий…  

Читати повністю
Анрі Гідель
Анрі Гідель
Відомий французький письменник, критик, історик мистецтва, пристрасний шанувальник і знавець театру. У доробку цього плодовитого автора близько двох десятків романізованих біографій знаменитостей, зокрема Пабло Пікассо, Жаклін Кеннеді, Жоржа Помпіду, Коко Шанель, Марії Кюрі, братів Гонкур, а також зірок французького театру — драматурга Жоржа Фейдо, актора і режисера Саша Гітрі, актриси Сари Бернар. Книги Анрі Гіделя перекладені чотирнадцятьма мовами, нагороджувалися національними і міжнародними преміями. У 1991 році автор став володарем Гран-прі Міжнародного союзу літературних критиків за всю сукупність своєї творчості. Анрі Гідель отримав університетську освіту, має ступінь доктора в галузі філології, довгий час викладав у Орлеанському університеті, підготував видання повного зібрання творів видатного французького комедіографа Жоржа Фейдо і монографію про течії в моді XVIII–XIX століть. В останні роки, залишивши викладання, Анрі Гідель з головою поринув у літературну роботу. Він справжній парижанин — щоранку його можна бачити за столиком кафе "Флора" в Сен-Жермен-де-Пре, де письменник, озброївшись блокнотом і олівцем, працює над черговою біографією тієї чи іншої славетної особистості.
Читати повністю
Коко Шанель
Коко Шанель
Коко Шанель
Коко Шанель
Коко Шанель
Коко Шанель
Коко Шанель
User Світлана
16.11.2023
Книга дуже подобається, багато фактів з біографії про які я ніде раніше не читала. Формат книги, шрифт все чудово. Доставка дуже швидка, дякую, буду замовляти ще.
User Юрій Білка
07.03.2020
Класс
User swetka1408
26.02.2019
Це історія успіху Коко Шанель – легендарної жінки-дизайнера, яка кардинально змінила не лише світ моди та існуючі в ньому у першій половині ХХ ст. канони і правила, але і ставлення до жінок. Намагаючись якомога повніше висвітлити ту атмосферу, в якій жила, працювала і кохала Коко Шанель, автор до дрібниць прописує її родинні зв’язки, розкриває її характер й особисті якості, інтереси та прагнення, висвітлює її стосунки з різними людьми (починаючи від пересічних французів і закінчуючи представниками вищого світу й аристократії). Це була жінка, для якої велике значення мали слова «свобода» і «праця», вони і визначали її життя. Будучи активною, цілеспрямованою і вродливою жінкою («…вона має ту незвичайну вроду, яка вражає, хвилює і нарешті завойовує, сильніше, ніж класична краса…»), Габріель Шанель, безумовно, привертала увагу багатьох, зокрема і дуже заможних чоловіків, які задовольняли всі її бажання, у тому числі фінансували відкриття крамниці-майстерні. Натомість, на мій погляд, якщо б ця жінка не була справді талановитою, то жодне фінансування не сприяло б багаторічному процвітанню її бізнесу та її впливу на модні тенденції у світі. Коко Шанель мала надзвичайну працьовитість і «зробила працю своїм єдиним богом…». Її робота (виготовлення капелюшків, одягу, сумок, пармуфів) була тим, що дарувало їй натхнення і порятунок від важких подій у житті. Ця книга є не лише літературно-художнім виданням, але й певною мірою науковим дослідженням, адже його джерельною базою були архівні матеріали, спогади родичів і знайомих Габріель Шанель, матеріали тогочасних періодичних видань. Автор дуже детально прописує оточення дизайнерки (навіть долі багатьох знайомих Коко Шанель), її ставлення до світу і різні перипетії долі. Єдине, чого мені не вистачило, – це візуальний супровід. Автор неодноразово описує: «…на світлині можна побачити…», і було б добре, якби ці світлини були у книзі. А загалом, Габріель Шанель дійсно вражає своєю незвичайністю, рішучістю й вигадливістю. «Вона хоче бути кращою і вона цього досягає».
Показати ще
Публікації на тему
Разом дешевше
Хіт
Акція
Ціна комплекту
Паперова
639,60 грн
1010,00 грн
Разом дешевше
Ціна комплекту
Паперова
648,00 грн
810,00 грн
Разом дешевше
Хіт
Акція
Хіт
Акція
Ціна комплекту
Паперова
1026,90 грн
1300,00 грн
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер