#ЩоЧитатиВихідними. Складні ситуації

У складних ситуаціях, певно, був кожен. Про деякі з них і поговоримо в новій добірці #ЩоЧитатиВихідними , а також про те, як їх сприймати та, звичайно, виходити.

«Паризькі години» — прекрасна історія, що відбувається одного осіннього дня в Парижі 1927 року. Місто, яке між війнами кишить художниками, письменниками та музикантами, справедливо вважаючись горнилом геніїв. Однак, посеред приголомшливої ​​творчості найвідоміших мешканців міста четверо звичайних людей шукають щось, що вони втратили.

Алексу Джорджу довелося грати з митцями-гігантами й бути автентичним, із переконливою НОВОЮ історією. Ба більше, й «повсякденні звичайні» персонажі, які заповнюють мережу між ними, затьмарюють великих!

Ви будете плакати й сміятися разом з персонажами. Будете переживати за них та радіти. І з’являється трішки щемливе бажання обійняти їх усіх… Каміла, Сурен, Гійом і Жан-Поль… справжні зірки цієї історії найменші, але вони сяють найяскравіше. Коли шляхи цієї четвірки нарешті перетнуться в незабутній кульмінації, кожен дізнається, чи знайшов він те, що шукав.

 

Емоційний шантаж — це вид маніпуляцій, які застосовує певна людина задля досягнення своїх цілей, ставлячи жертві власні умови. Емоційний шантаж — це те, з чим ледь не кожен стикався в житті, і те, що в своїй більшості тягне великі неприємності.

Цей вид шантажу базується на трьох «китах»: страху, обов’язках та провині. І найчастіше ними користуються люди із найближчого нашого оточення. Але маніпуляції подібного типу дуже важко розпізнати, що й доносить до нас авторка.

Книга психотерапевтки Сьюзан Форвард, у співавторстві з Донною Фрейзер, «Емоційний шантаж» стане вашою надійною опорою в захисті від маніпуляцій зі сторони інших. Перша її частина містить опис видів шантажу та методів, які використовують маніпулятори. У другій — ви знайдете приклади з життя реальних людей, а також вправи, із допомогою яких можна навчитися розпізнавати емоційний шантаж і, у результаті, протидіяти йому.

 

Дякуємо, що завітали. Зчитаємося наступного четверга!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями