#ЩоЧитатиВихідними. Крізь століття.

Але почнемо ми не з книжок, а з сюрпризів — акція Безкоштовна доставка продовжена ще на місяць) Тож обирайте новенькі улюблені книжки і замовляйте прямо зараз!

А от тепер до книжок) Відкриває нашу свіжу добірку книжка нашого недавнього іменинника, ірландського письменника Колма Тойбіна — «Будинок імен».
За яку тему б для нового роману не взявся містер Тойбін, він завжди знайде чим нас вразити! І ця книга не виключення. Цього разу ми опинимось ще далі в минулому, ніж у попередніх романах («Майстер» і «Завіт Марії») — на порозі легендарної облоги Трої. Цар Агамемнон у сподіванні виграти війну піде на відчайдушний крок, принесе в жертву богам власну дитину. Якщо Боги приймуть таку жертву, то його дружина Клітемнестра ніколи не пробачить цього. І навіть помститься.
Багато століть тому, поет Есхіл вже оспівував цей міф у своїх творіннях. Але Колм Тойбін пішов ще далі й показав реальну картину — світ, де усе вирішують не Боги, а люди. І самі несуть відповідальність й покарання за свої жахливі вчинки.
Драматична, химерна історія людської природи й відповідальності у роман «Будинок імен» шокує. Пересвідчіться самі.

Наступна книга«Необіхдне зло» Абіра Мухерджі. Це продовження поліцейських пригод капітана поліції Калькутти — Сема Віндгема, з яким автор вперше знайомить нас у своєму дебютному детективному романі «Людина, що підводиться». Роман був номінований на премію Вілбура Сміта за кращий пригодницький роман та на премію CWA Gold Dagger за кращий історико-кримінальний роман 2018 року в Англії.

У вищих колах тогочасної Індії загадкова смерть високопоставленої персони стає мало не звичною справою. І насправді це не смішно, бо тягне за собою неочікувані наслідки. Цього разу вбито наслідного принца Махараджі. Капітан Віндгем у команді зі своїм сержантом Банерджі повинні знайти нещадного убивцю принца, доки той не знайшов їх першим.
Гостросюжетний  динамічний детектив у кращих традиціях жанру — це «Необіхдне зло».

І закриває нашу неймовірну добірку #НовинкаФабули, яскравий брендбук від одного з найкращих маркетологів світу Ідріса Муті — «Брендинг за 60 хвилин». За свою насичену й захопливу кар’єру автор встиг попрацювати з найгучнішими світовими брендами (і успішно продовжує на посаді генерального директора глобальної стратегічної інноваційної компанії «Idea Couture»). Його прогресивні погляди й уміння відчувати бренди принесли йому шалений успіх. Ідріс Муті впевнений, що азів можна навчитись всього за годину. Саме тому він вирішив написати «Брендинг за 60 хвилин» у якому ви дізнаєтесь усе, що потрібно для того щоб ваш бізнес став успішним і впізнаваним брендом.
Наша новинка стане корисною усім, хто хоче дізнатися більше про цей захопливий світ бренд-маркетингу, створити свій власний бренд чи віднайти натхнення й змінити вже існуючий.

 

На цій яскравій ноті бажаємо вам неймовірного літа й багато цікавих книг (про які традиційно ми розповідаємо у цій рубриці).
До зустрічі)

#ЩоЧитатиВихідними

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вас може зацiкавити
#ЩоЧитатиВихідними. Захопливо, чуттєво, цікаво
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Захопливо, чуттєво, цікаво
Захопливо, чуттєво, цікаво — найточніший опис для сьогоднішніх представників у рубриці #ЩоЧитатиВихідними. Незважаючи на те, що жанри та тематика книг ...
#ЩоЧитатиВихідними.  Без проблем
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Без проблем
Продовжуємо знайомити вас із більшою кількістю чудових книг у рубриці #ЩоЧитатиВихідними.   Історичний роман Остапа Українця «Дискордія» — прекрасний ...
#ЩоЧитатиВихідними. Інтригуючий дует
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Інтригуючий дует
Інтригуючий дует у рубриці #ЩоЧитатиВихідними. Час поринути в секретні дані,  інтриги та розслідування.   Відкриває добірку «Жереб» — новинка від ...
#ЩоЧитатиВихідними. Новинки
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Новинки
Новинки в рубриці #ЩоЧитатиВихідними! Знайомимо вас з книжками, котрі варто прочитати кожному українцю.   «Багато хто з нас стикнувся із жахами війни. ...
Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
на обрані книжки
Діє до 31.01.2023
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями