#ЩоЧитатиВихідними. Весіння парочка

Знову в ефірі рубрика #ЩоЧитатиВихідними? і цього разу ми маємо для вас максимально різні книги, але кожна прекрасна по-своєму настільки, що серед них важко обрати. Але судити про це вам!

 

Розпочнемо із трохи незвичного запитання: чи цікавлять вас восьминоги? Чи замислювалися ви над їх інтелектуальними здібностями? Дехто скаже, що й думати немає над чим, але Сай Монтгомері разюче не погодиться, аргументуючи у своїй книзі «Душа восьминога». І восьминоги дійсно можуть вас здивувати. Ці неперевершені створіння мають три серця, синю кров, ядовитий клюв і вісім… рук.

Якщо поглянути на цих морських мешканців зі сторони людської фізіології, можна зробити для себе досить багато несподіваних відкриттів. Саме це й зробила авторка. Заглибившись у дослідження, вона відкрила, що восьминоги мають свідомість. Кожен з власним характером та незвичайними реакціями.  Сай Монтгомері познайомить вас зі своїми дивовижними друзями — Афіною, Октавією, Калі й Кармою. Обіцяємо, знайомство буде дуже приємним. Восьминоги проявляють свій інтелект різними способами: крадуть їжу, грають в м’яч, розгадують головоломки. Але головне, їх потрібно веселити, інакше наслідки можуть бути катастрофічними.

Багато цікавого ви знайдете у книзі «Душа восьминога», яка сповнена і смішних, і зворушливих моментів. А в центрі оповіді – відносини двох таких різних видів, восьминогів і людей.

 

«Весна на Місяці» — легка, чуттєва, атмосферна книга Юлії Кісіної. Кожна сторінка наповнена спогадами авторки про її власне дитинство та юність, а ще — безмірною любов’ю до Києва. Авторка, ніби рефреном, крізь текст повторює: «Як тебе не любити, Києве мій…» А вона точно знає, про що мова, бо місто й епоха їй зовсім не чужі.

Герої книжки — ідеалісти, сновиди й канатохідці, що балансують у сірому і безрадісному просторі поміж «совкових» декорацій, шкільної рутини, батьківської опіки та інших «радощів» підліткової пори. Гумор і сатира просочуються в усі щілини тексту навіть у найсерйозніших місцях, навіть там, де, здавалося б, це неможливо.

 

Тож, вихідні з книжкою точно будуть цікавими! Залишайтеся в безпеці та використовуйте знижки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
На обрані книжки
Діє до 17.12.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями