#ЩоЧитатиВихідними. Оновлене

Усе, абсолютно все, що відбувається навколо нас у цьому світі, підвладне тим чи іншим сценаріям. І тут навіть не посперечаєшся. Тож, сьогодні ми вирішили нагадати вам про наші чудові книги, які розглядають феномен причинно-наслідкових зв’язків і різноманітних сценаріїв. Приготуйтеся, бо сьогодні у рубриці «Що читати вихідними»…

Неймовірні «Сценарії життя людей» Клода Штайнера. Почали з цієї книжки тому, що ми трошки попрацювали над дизайном, і тепер вона представлена у двох варіантах.

Клод Штайнер, автор цієї книги, свого часу був учнем та колегою всесвітньо відомого психолога та автора популярної книги «Ігри, в які грають люди» Еріка Берна. Берн свого часу заснував цілу теорію про те, що усі люди на землі живуть і діють за кількома найпоширенішими патернами поведінки. Штайнера ця теорія захопила не менше, ніж його вчителя, і впродовж усього свого життя він продовжував її досліджувати на своїх пацієнтах і, просто спостерігаючи за оточенням людей. Його висновки, що всі ми насправді діємо за одними й тими ж схемами, просто вражають, більше того, виявилось, що дані моделі поведінки передаються з покоління в покоління. Здавалося б, що з замкнутого кола вирватись неможливо, але Клод Штайнер знайшов вихід. «Сценарії життя людей» призначені саме для того, щоб розповісти вам, як розрізняти і як розривати порочні кола існування, не вдаючись до категоричних мір.

Дещо інакше на дану тему дивиться роман норвезької письменниці Анне Гольт —  «Могила на двох». Центральним героєм роману стає Сельма Фалк, колишня олімпійська чемпіонка, а на певний момент найкраща адвокатка країни. От тільки в неї є секрет, який в один момент руйнує все — її сім’ю, достаток і кар’єру. Вона лудоманка. Спершу дуже впливовий клієнт Сельми докладає зусиль, щоб наказати її за грабунок його рахунків, але… Після того, як його дочку — Хеге Кін Морел, перспективну лижницю олімпійської збірної Норвегії, втягують у допінговий скандал, він вирішує дати Сельмі останній шанс і списати її борг. Справа дуже складна. І хоч Морел впевнений, що вона єдина може розплутати клубок інтриг довкола його сім’ї, у самої Сельми такої віри немає. Роман «Могила на двох» розповідає про падіння і злети Сельми, інтриги спортивного і політичного світу Норвегії і огортає це все в ідеальний детективний флер. Ідеальна книжка для гарячого літа.

Нагадуємо, що діє наш традиційний промокод top20 на знижку -20%!

І на цій інтригуючій ноті, кажемо «до зустрічі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями