#ЩоЧитатиВихідними. Новинки в студію

А ви любите суботи так само, як їх любимо ми? Звісно ж, однією з причини цієї любові є наші добірки #ЩоЧитатиВихідними, які незмінно радують нас вже не один сезон. Сьогодні в нашій рубриці ще й новісінькі новиночки.

Вмощуйтесь зручніше і знайомтесь:

Відкриває добірку світовий бестселер, який сколихнув уявлення про світ моди на початку 2000-х. Це неймовірна (у всіх сенсах) біографія родини, яка стала однієї з найвпливовіших у світі моди. Так-так, це «Дім Ґуччі» авторства відомої журналістки та письменниці Сари Ґей Форден. Навіть якщо ви не дуже любите книжки про моду, ця книжка обов’язково вас вразить своїми кримінальними й любовними гранями. Насправді історія родини Ґуччі доволі трагічна — те що на перший погляд здавалося чимось цілісним, що заслуговує поваги та захоплення, виявилось інтригами й внутрішніми війнами. Важливу роль у цій ворожнечі зіграла Патриція Реджані, після появи якої згодом світ сколихнула новина про смерть одного з найголовніших представників сімейства — Мауріціо Ґуччі.
До всього, ця книжка дасть вам багато інформації про кожного члена родини, про їх роль і в бізнесі, і в інтригах. А головне, чудово розкриє їх характери й збере цю бентежну історію воєдино. До речі, саме на основі цієї книжки Рідлі Скотт (так-так, той самий легендарний режисер) зняв фільм за участю Леді Гаги, Адама Драйвера, Джареда Лето та Аль Пачино.

Між іншим, а ви вже подивилися фільм? Які ваші враження?

Але перш ніж відповідати на це питання, познайомтесь із ще однією потужною книжкою — «Паризькі години» Алекса Джорджа, одного з найкращих британських романістів ХХІ століття за версією престижної лондонської газети The Times. Отже, подію роману відбуваються протягом одного осіннього дня у Парижі 1927 року. Місті, яке між війнами кишить художниками, письменниками та музикантами, і по праву вважається горнилом геніїв. Та посеред приголомшливої ​​творчості найвідоміших мешканців міста четверо звичайних людей шукають щось, що вони втратили. Камілла була покоївкою Марселя Пруста, і у неї є секрет: коли її попросили спалити зошити свого роботодавця, вона зберегла один для себе. Тепер вона відчайдушно прагне знайти його, перш ніж її зрада розкриється. Сурен, вірменський біженець, робить лялькові вистави для дітей, які зовсім не схожі на казки, яких вони очікують. Закоханому художнику Гійому не пощастило, і він тікає від боргу, який не може повернути, але коли Гертруда Стайн заходить до його майстерні, він замислюється, чи цей день може змінитися. А Жан-Поль – журналіст, який розповідає чужі історії, тому що його власні занадто боляче розповідати. Коли шляхи цієї четвірки нарешті перетнуться в незабутній кульмінації, кожен дізнається, чи знайшов він те, що шукав.

Ну що ж, а тепер чекаємо ваших коментарів.

А ви чекайте наступну добірку вже зовсім скоро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
На обрані книжки
Діє до 17.12.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями