#ЩоЧитатиВихідними. Контрастний

Сьогодні ми обрали дві максимально полярні книги для нашої традиційної рубрики «Що читати вихідними», щоб на контрасті показати вам різноманіття наших видань)

Отже, це…

Художній роман «1793» Нікласа Натт-о-Даґа. Потужний історичний детектив, від якого віє химерністю і холодом. Події роману відбуваються наприкінці холодної осені поблизу Стокгольму. У стічному озері поліцейські знаходять понівечений труп чоловіка. На місце, де його знайшли, прибуває вже немолодий Сесіл Вінґе, колишній прокурор, який час від часу допомагав місцевим органам правопорядку в розслідуваннях. Але цього разу все дещо інакше. Мотиви вбивці невідомі, попереду найхолодніша зима за останні десятиліття, а сам Сесіл практично при смерті. Схоже, що це його останнє розслідування. На допомогу йому приходить молодий полісмен-шибайголова, і разом у них, здається, є шанс розкрити вбивство і знайти винуватого, перш ніж місто охопить хаос і паніка.

І суперовий нон-фікшн «Ґаджет-залежність» Алекса Сучжон-Кім Панга. Погодьтеся, мобільні пристрої вже настільки сильно вросли у наш побут і ледве не приросли до нас самих так, що скоро їх доведеться просто замінити якимись чіпами. Розвиток технологій нестримно до цього веде. Але попри це реальне життя нікуди не поділося. Є інші люди, з якими потрібно взаємодіяти офлайн, є друзі, сім’я, відпочинок і т. д. Алекс у своїй книжці намагається сфокусувати наш зір саме на реальному житті й показує, як можна не боротися з гаджетами, а абстрагуватись від них. І, зрештою, повернути у своє життя баланс і сфокусуватися на справжньому. Його книжка наповнена цікавими розвідками, захопливими дослідженнями і важливими висновками. Які будуть цікавими кожному.

До 11 липня за промокодом top20 діє знижка -20%!

Обирайте… синя таблетка чи червона… хех, жартуємо! Обирайте книжку!

І до зустрічі наступного четверга!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями