#ЩоЧитатиВихідними. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

Книжки цієї добірки надзвичайні й стали направду унікальними явищами в українській нон-фікшн та художній літературі. Одна свого часу стала практично стержнем сучасної української літератури, а інша вразила своєю відвертістю, нахабність й не політкоректністю. Отож знайомимось:

Нахабною стала книжка «Влада і насолода» українського науковця, автора понад 900 статей і перекладів із питань політики, економіки та культури Андрія Маклакова. В ній автор, продовжуючи монументальне спільне зі своїм колегою доктором філософських наук О. К. Шевченком дослідження під назвою «Непристойні насолоди: досліди радикальної думки», у якій було проаналізовано сучасні неґативні тенденції в інтимному, релігійному та громадсько-політичному житті. У книжці «Влада і насолода» Маклаков йде ще далі й починає не тільки аналізувати ці теми, але й розриває шаблони, вивертаючи назовні цілу купу проблем, які упродовж людської історії нагнітались і призвели до певного колапсу суспільства. Гроші, слава, політичні та бізнес-амбіції — звучить наче непогано, але насправді приховує в собі багато людських недоліків. Цікаво, холоднокровно, гостро, просто і чесно про добре й погане. Андрій Маклаков вміє дивувати)

А ось і легендарний роман Патріарха української літератури Юрія Андруховича — «Рекреації»!

Автор переносить нас в початок останньої незалежності України, 1992 рік. Компанія друзів-поетів поспішає на новий український фестиваль — Свято воскресаючого духу. Рок-н-рольний, божевільний, часом фантасмагоричний і сексуальний, наче бразильський карнавал, він втягує їх вервечку подій, від яких ледь не втрачається зв’язок з реальністю, а когось він взагалі може позбавити життя. Андрухович у романі «Рекреації» водить нас фантастичними місцями української природи, майстерно передаючи словами фестивальний дух, в якому є місце і поезії, і демонам, і ревнивим жінкам, і рікам алкоголю. Але робить він це дуже філігранно. А наприкінці книжки на нас чекає ще й бонус у вигляді 5 оповідань, в яких Юрій Андрухович наче в щоденниках розкривається нам молодим хлопцем, сповненим бунтарським духом, любов’ю до незвіданого та юнацьким максималізмом.

А ви знаєте такого Андруховича? Впевнені, він вам дуже сподобається)

Не зволікайте і замовляйте наші сьогоднішні книжки з ексклюзивною знижкою -20%!

Слідкуйте за оновленнями. Скоро побачимось 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-20%
На книжки іменинників липня
Діє до 31.07.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями