#ЩоЧитатиВихідними

Сам час диктує нам, які книжки оглядати у наших постійних рубриках. І виявляється, у нас дуже багато книжок, що стануть у нагоді. Про дві з них — сьогодні детальніше)

З наших нон-фікшн хітів — це «Століття змін» Ієна Мортімера.

Хоч за вікном минуло майже два десятиліття нового тисячоліття ( і тут що не рік, то якась кардинальна зміна або зашквар) та уявіть скільки таких змін, а може й набагато більше, відбулось за цілих 10 століть до цього? Це ж маса інформації, аналітики й мільйони сторінок досліджень різних істориків та археологів. І погодьтесь, як сильно б ми не любили історію, — такі об’єми ніхто читати не буде, навіть з великої цікавості. А от Ієн Мортімер прочитав, дослідив і проаналізував. І визначив найбільші впливові зміни. Наприклад, як вплинув на своїх сучасників Леонардо Да Вінчі ( і чи впплинув взагалі), про бубонну чуму і появу електрики та ще про сотню різних так званих «чорних лебедів» світової історії. Праця Ієна Мортмера «Століття змін» — це захоплива подорож історією, яка змусить вас по-іншому, більш масштабно, подивитись на людство. І зрозуміти, чому ми саме там, де є зараз.

А художня література на прикладі роману «Канцелярія хрестових походів» Остапа Українця пропонує нам більш локальну версію змін. Роман переносить нас у Станіславів 17 століття. В час, коли османи вирішили завоювати Європу. І як виявилось, воротами до тієї самої Європи стало вищезгадане місто. В ті часи у Станіславові був потужний рубікон, не пройшовши який, османи не змогли б виконати свій задум. Аж тут жителі міста вирішили перебудувати та укріпити фортецю. Не обійшлося без втручання кількох випадкових чоловіків які в цей час прибули до міста з трьох різних сторін…в кожного була своя мета щодо Станіславова та майбутніх подій. Та зрештою все сталося так, як не очікував ні жоден з них, ні потенційні загарбники Європи.

Роман Остапа Українця — це захоплива, динамічна історична містифікація. Буде цікаво. І цей роман добряче полоскоче вам нерви))

Що ж, а тепер не зволікайте і замовляйте романи за акційними цінами прямо тут, просто натиснувши на посилання.

І не хворійте, в нас багато цікавого для вас попереду)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.