#ЩоЧитатиВихідними. Тренуй свою висоту

Поєднувати непоєднуване і робити з цього хороші підбірки — це наша фішка)

У сьогоднішньому #ЩоЧитатиВихідними нон-фікшн презентує крута книжка-тренажер, книжка-мотиватор і книжка-планер — «Тренуй свою пам’ять» Рюти Кавашіми.

Чому вона крута? Тому що:

  • Рюта Кавашіма на основі своїх багаторічних досліджень мозку склав 4 типи тестів, які допомагають визначити розумовий вік вашого мозку.
  • На їх основі розробив місячний курс вправ, дотримуючись яких можна значно покращити активність і продуктивність пам’яті.
  • Це не потребує надзусиль, потрібно просто приділяти завданням хоча б по 10 хвилин щодня.
  • Ця книжка допомогла тисячам людей стати кращими. І…
  • Ця книжка безсумнівний світовий бестселер)
  • А ще у неї прикольний дизайн і зручна форма (це перша наша книжка на пружинках)

Як показує популярність замовлень на нашому сайті — «Тренуй свою пам’ять» має всі шанси дуже скоро стати хітом продажів.

Рюта Кавашіма — професор японського університету Тохоку, доктор медичних наук і провідний японський спеціаліст з томографії мозку, який досліджує функціонування мозку. З таким досвідом просто неможливо написати погану книжку. Не вірте нам на слово, замовте і переконайтеся самі 😉

У лівому кутку рингу..кхм-кхм… тобто художню літературу в цій добірці представляє роман «Висотка» культового британського письменника, володаря найпрестижнішої літературної премії Британії «Золоте перо» за видатні досягнення в літературі, багаторазового номінанта Букерівської премії, автора понад 30 романів та збірок оповідань — Джеймса Грема Балларда.

Сучасна висотка в центрі Лондона — це сорок поверхів ретельно спроектованого простору з усіма зручностями і благами для своїх мешканців: торговий центр, салон-перукарня, два басейни, спортивний зал і початкова школу для дітей. Чим не дивний новий світ майбутнього? Тільки от виявляється, що загальні блага зовсім не для всіх: чим вище ти живеш, тим більше привілеїв маєш. Внизу ти ніби пролетар, а нагорі — король світу. Мешканці різних поверхів рідко перетинаються між собою, щоб не встигнути один одного зненавидіти, але одного разу несподівана поломка в будинку зіштовхує лобами всіх сусідів і у висотці починається справжня війна.

«Висотка» — роман про взаємини між людьми різних соціальних прошарків, класову ненависть і гірку правду про те, що апокаліпсис може мати різні масштаби, особливо коли усі маски з обличь зірвано. Що цікаво, роман був написаний ще у далекому 1975 році…але й досі не втрачає актуальності.

 

Ми вас зацікавили? Тоді не затягуйте і купуйте)

А наступного тижня чекайте на нову порцію рекомендацій. До зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями