Що читати вхідними. Жінки керують світом

Назва сьогоднішньої добірки відображає усю суть сучасності! Жінки й справді здатні змінювати світ (і керувати чоловіками). Про таких жінок наша сьогоднішня рубрика #ЩоЧитатиВихідними.

Нон-фікшн представляє потужна книжка «Просто космос» відомої підприємниці з Кремнієвої Долини Катерини Ленгольд. Ще у  20 років Катерина заснувала свій перший стартап, а в 23 роки продала його каліфорнійської супутникової компанії Astro Digital  і стала наймолодшим віце-президентом у світовій аерокосмічній індустрії. Її компанія успішно займається освоєнням космосу пліч-о-пліч з Ілоном Маском. У чому ж секрет її успіху й шаленої продуктивності? Виявляється, у правильному плануванні. Як каже сама дівчина: «Корисність планування полягає не в  тому, щоб переробити мільйон справ за рекордний термін, а в тому, щоб не втратити себе в нескінченній гонитві за успіхом». І справді, що краще складається кар’єра, то більше часу вона забирає. Треба знаходити баланс, інакше друзі розбіжаться, чоловік/дружина і собака/кіт забудуть, які ви на вигляд, а від синіх кіл під очима не врятує найдосконаліший макіяж. Цей баланс не є притаманним кожному від природи. Над ним потрібно вперто працювати. Без чіткого розмежування часу роботи, особистого розвитку, відпочинку та спілкування з рідними і  друзями все, крім кар’єри, робилося  б за залишковим принципом. У книзі «Просто космос» Катерина Ленгольд ділиться хоч і особистими, але надзвичайно універсальними лайфгаками.

А бестселери представляє другий роман шпигунської трилогії іспанського письменника Артуро Переса-Реверте — «Єва». Ця книга переносить нас у марокканський порт Танжер невдовзі після подій першої книги. В порту пришвартований корабель «Маунт-Касл» під зав’язку навантажений державним іспанським золотом, яке має прямувати до Радянського Союзу. Фалько отримує завдання від генерала Франко, за будь-яку ціну не дати кораблю вийти у відкрите море. Завдання смертельно складне, але Лоренсо Фалько під силу. Так він думає до моменту, поки не зустрічає Єву Неретву (ту саму шпигунку, яку він врятував у першій книзі)…і виявляється що у неї абсолютно протилежне завдання….

Гадаємо, що Катерина Ленгольд справилась би з таким завданням. Можливо, Єві також це вдалося.

Щоб дізнатися — треба прочитати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
70-75%
На 50 найменувань книжок
Діє до 31.08.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями