Увага! Через велику кількість замовлень відправка може затримуватись на 1-3 дні!

Шерлок Голмс би позаздрив. ТОП-5

Відриває сьогоднішній топ химерний, потужний, скандинавський історичний детективний трилер Нікласа Натт-о-Даґа — «1793».

Холодну осінь 1793 року в передмісті Стокгольму сколихнуло жахливе вбивство. У до неможливості загидженому  озері Фатбурені було знайдено труп без кінцівок і очей. Місцева поліція розгублена й налякана. Однак колишній прокурор Сесіл Віндге не може пропустити таку справу і береться за розслідування. Кожен день, як і кожна розгадка в цьому мерзенному вбивстві, може стати для нього останнім — Сесіл смертельно хворий. Але, чи то на допомогу, чи на противагу, його помічником і цій заплутаній справі стає сепаратвартовий Мікель Кардель, який і виловив понівечене тіло з озера. Паніка у містян зростає, адже тепер загроза смерті реальніша, ніж від холоду чи голоду, тепер на кожного в місті смерть може чатувати за рогом.

Ніклас Натт-о-Даґ сторив не просто історичний детектив чи то пак скандинавський трилер, він детально і дуже правдиво відтворив шведський дух XVIII століття. Потужно, сердито і дуже круто.

На другій сходинці зачаївся, наче вбивця, роман молодого харківського письменника Андрія Войніцького, який вийшов у серії «Дебют» у 2018 році — «Новини». Головному герою цього роману, Данилу Кисленку, не позаздриш. Він працює журналістом в ненависній конторі, завжди пливе за течією, ніколи не проявляє ініціативи ні до життя загалом, ні до росту чи успіху конкретно, його покидає дівчина, а реальність пливе під три чорти. Але справа про вбивство доньки місцевого харківського депутата докорінно змінює все його життя. Якась інтуїція заставляє Данила провести розслідування. Він ще не усвідомлює, в яке в’язке і небезпечне багно він втрапив. Бандитський, наркоманський, трешовий і темний бік Харкова втягує його у свої нетрі. І не відомо, чи вдасться молодому журналісту успішно завершити своє розслідування…чи доведеться віддати душу Богу. Андрій Войніцький в своєму романі змальовує неприкрашену дійсність Харкова 2010-х і повірте, це викликає вир емоцій.

Третьою сходинко топу став роман турецької письменниці Міне Г. Кірикканат, заснований на реальних подіях, — «Ніхто». Авторка переносить нас в холодну паризьку осінь 2013-го. В квартирі на другому поверсі у не найкращому паризькому кварталі поліція знаходить три жіночих тіла. Філігранний і безжальний почерк вбивці не знайомий жодному детективу, а тіла — це жінки, які свого часу належали до керівної ланки курдських бойовиків. Вбивцею виявляється безпринципний, холоднокровний кілер Ніхто. З першого погляду — це роман про терористичні й політичні хитросплетіння. Та вчитуючись в кожну наступну сторінку виявляється, що це потужна психологічна драма вбивці, який не обирав своє життя. Вбивці, який просто хотів жити і відчувати любов. А натомість випалив напалмом в собі все, що можна було вважати людським. Міне Кірикканат знайомить нас з похмурим, але дуже реальним світом, який набагато ближче, ніж нам здається.

Четверте місце в добірці отримав роман «Ситуація Нуль» великого й неперевершеного містифікатора української літератури Володимира Єшкілєва. Події цього роману розгортаються в сучасні Україні. «Ситуація нуль» — це найвищий ступінь небезпеки, бойова тривога: таємний пристрій, Генератор Долі, що його тримають у секретному сховищі українські масони, під загрозою. Чорні маги, відьми, жреці та жриці давніх культів Темряви намагаються викрасти цю магічну зброю. За допомогою її вони розраховують поширити свій вплив на українських політиків та бізнесменів першої лінії. Єдине, що вони не врахували — це те, що з Силами неможливо домовитись — Сили самі встановлюють правила. Протистоять адептам Зла і лицарі, і детективи, і наймані вбивці, і вродливі дівчата, які і не здогадуються про власний магічний потенціал. Придивіться до Великої Ведмедиці у нічному небі: поряд з зорею Міцар є дрібний Алькор, який може побачити тільки обраний, каже легенда. Може новий обраний – це ви?

А завершує наш топ зірковий автор Френк Тільє з потужним трилером «Пазл».

Це та книжка, у якій розкриваються всі людські страхи й інфантильні бажання, в якій божевілля і смерть ходять за руку, в якій дружба й інтелект зрештою стають вирішальним фактором — жити й боротись чи здатись і програти. Ілану і Хлої, двом давнім друзям, доведеться пройти безумний квест в закинутій психіатричній лікарні. Вони і ще шестеро гравців повинні поборотись за головний приз гри «Параноя» — 300 000 євро. Але жоден з них ще не здогадується, що насправді головним призом тут являється власне життя. Френк Тільє у «Пазлі» хитро сплітає інтелектуальну гру з найстрашнішими сценаріями розвитку подій. Це роман, від якого у жилах стигне кров.

 

А тепер обирайте! Не забувайте про промокод «Детектив20», за яким ви зможете обрати собі книжку на 20% дешевше.

 

До речі, тут для вас ще кілька пропозицій.

 

Не вагайтесь і обирайте найкраще.

До зустрічі наступного тижня з новою темою 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
50-75%
На #ГаражнийРозпродаж! Увага! Через велику кількість замовлень відправка може затримуватись на 1-3 дні!  

Діє до 31.12.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями