Проєкт «Лабіринт»
  • Безкоштовна доставка від 390 грн
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ1444004У
ISBN: 978-617-522-049-8
Вага: 0.387
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 320
Рік видання: 2022
Мова видання: Українська
Жанр: Фантастика й фентезі, Трилер, Young adult
Обкладинка: Тверда
Код виробника: ФБ1375010У
ISBN: 978-617-522-072-6
Кількість сторінок: 320
Рік видання: 2022
Мова видання: Українська
Жанр: Фантастика й фентезі, Трилер
Формати файлiв:
epub
fb2
mobi

Тоталітарна країна з закритими кордонами. Соціальні мережі, кіно та телебачення заборонені. Щодня проходять загальнодержавні медитації, психотерапія є примусовою, панує культ здорового способу життя. Держава — найвеличніша соціальна установа у світі. А ще щороку будь-хто може потрапити до «Лабіринту» — засекреченого проєкту, участь у якому — найбільша честь. Кожен порядний громадянин знає, що всі чутки про смерті у «Лабіринті» — це лище ниці маніпуляції так званого «Опору». Пані Сорок Третя, високопоставлена керівниця, втратила сина у шостому «Лабіринті». Тепер вона очолює десятий проєкт і намагається врятувати одного з учасників хлопця на ім'я Тео, бо сама знає не з чуток, що насправді там відбувається…

Олена Кузьміна
Олена Кузьміна
(25.04.1988) Олена Кузьміна народилася і мешкає в Києві. За освітою — графічна дизайнерка. Випускниця зимової літературної школи від Litosvita (2018). Наразі має три творчі професії та два малих бізнеси. Засновниця школи дизайну Easy та співзасновниця маркетингової агенції Senses. Акторка плейбек-театру (театру психологічних імпровізацій) "Вільне місце". Починаючи з 2017 року як менторка із графічного дизайну випустила понад 600 студентів. Роман "Проєкт “Лабіринт”"  — літературний дебют Олени Кузьміної. У роботі над цим текстом авторка застосувала декілька незвичних для традиційного письма технологій, зокрема, розбила роботу на тридцятихвилинні проміжки, сюжет роману створювався за допомогою гугл-таблиць та ментальних карт, а про результати щоденних зусиль Олена регулярно звітувала в інстаграм-блозі. Рукопис роману був відзначений на конкурсі  Коронація слова (2021) у номінації "Вибір видавництва “Фабула”.
Проєкт «Лабіринт»
Проєкт «Лабіринт»
Проєкт «Лабіринт»
Проєкт «Лабіринт»
Проєкт «Лабіринт»
Проєкт «Лабіринт»
Проєкт «Лабіринт»
Проєкт «Лабіринт»
Проєкт «Лабіринт»
User Анастасія
19.05.2024
Їх десять. П'ять чоловіків. П'ять жінок. Всі вони з різних верств і професій. Вони учасники 10 сезону проєкту "Лабіринт". Щороку до Лабіринту відправляють десятеро людей, майже завжди звідти повертаються... Але не люди, а їх понівечені тіла. Лабіринт – смерть? Що там відбувається? Чи є там мінотавр? Навіщо Держава, яка опікується своїми людьми робить це з ними? Чому до Лабіринту відправляють школярів? Як можна любити державу, яка наступного разу може відправити туди тебе або твоїх близьких? Чи можливо ВИЖИТИ і вийти звідти? Дебютний роман авторки. Антиутопія. Розділена на дві частини: підготовка до проєкту та події в "лабіринті". Фінал для мене одночасно передбачуваний і непередбачуваний, але без спойлерів не розкажеш, тому читайте 😏 Мені сподобалась історія, читається швидко, події змінюються емоційними сплесками персонажів і моїми, як читача. Ця антиутопія незвична, хоч і має деякі паралелі з іншими, проте не копіює, певно, жодну з них. Цікаві алюзії та великодки до міфології Греції, мені як палкій шанувальниці дуже зайшло, а для тих хто не є знавцем, авторка передбачила словничок-помічничок 😉
User Богдан
03.01.2023
Книга глобально не цікава.
User Мирослава Тимінська
21.06.2022
"Проєкт "Лабіринт" @o.lena.kuzmina ⠀ В Україні книги виходять навіть під час війни, і це одна з них. Щоправда, поки що у електронному форматі. ⠀ Я отримала задоволення від сучасного, драйвового тексту. Зробити сучасним твір, де героїв звуть Зевс, Рея, Тезей чи Еол - то треба вміти. Олена Кузьміна вміє, ми це побачили. ⠀ Книжка жива, емоційна, я співчувала героям. А читати діалоги було як дивитися серіал. Діалоги Пані Сорок Третьої і Тео принесли мені окреме задоволення. ⠀ Про сюжет. Маємо тоталітарну державу. Президент їхній, м'яко кажучи, великий оригінал. Ну або псих-диктатор. Як вам - дати всім жителям країни давньогрецькі імена, бо йому так схотілося? Ну і власне "Лабіринт". Сумнівна розвага. Загалом мало хто у державі знає, що таке цей Лабіринт, але що звідти мало шансів вернутися живим, всі знають. Тому і бояться. І неважливо, школяркa ти, студент, військовий чи чиновниця. З кожного стану обирають по одному представнику. У "Лабіринт" можуть потрапити і дорослі, і діти. У книзі йдеться про десятий проєкт, і серед учасників головні герої - юний Тео і Пані Сорок Третя. За законами літератури, у них є внутрішні мотиви і трагедія за плечима, але не буду розкривати вам таємницю. Як і розказувати, що ж таке Лабіринт - читайте. ⠀ Авторка привідкриває двері в цю історію, вихоплює маленький фрагмент з цілісної картини. Я люблю більш розгорнуті світи, мені бракувало деталей. Ну тобто дайте мені підручник з історії Держави: як вони докотилися до такого життя. Не завжди там був такий режим, аж раптом нате - скажений диктатор, вбивчий Лабіринт, рух Опору.
Показати ще
Публікації на тему
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер