Дочка Медічі

Дочка Медічі

1 відгук

Серія:

Видавництво:

Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ677024У
ISBN: 978-617-09-3849-7
Вага: 0.59
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 544
Рік видання: 2018
Мова видання: Українська
Жанр: Драма, Історичний роман
Обкладинка: Тверда
Переклад: Іларія Шевченко

Бестселер у жанрі "історична фантастика" за мотивами реальних історичних подій. Авторка спеціалізується на вивченні Франції епохи 13-16 століття.

Читати повністю
Софі Перино
Софі Перино
Софі Перино розпочинала кар’єру як юрист. Наразі професійна письменниця. Автока роману "Дочка Медичі". Мешкає у містечку Грейт-Фолс, штат Вірджинія, разом із трьома дітьми, трьома котами, одним собакою та одним чоловіком.
Читати повністю
Дочка Медічі
Дочка Медічі
Дочка Медічі
Дочка Медічі
Дочка Медічі
Дочка Медічі
Дочка Медічі
Дочка Медічі
Дочка Медічі
User superadmin
01.02.2021
Відгук від iruska_book.guide Чи правда, що королі можуть все? ⠀ Всі ми добре знаємо, що у світі важить прізвище. Люди, які носять знамените прізвище у своїх руках мають владу. Людей зі знаменитим прізвищем бояться, люблять, поважають. ⠀ Це історія жінку: Маргариту де Валуа ➖ про доньку, сестру, дружину та королеву. Розповідь йде відповіді Маргарити. Вона принцеса Франції, донька Катерини Медічі. До 12 років на неї не звертали увагу, після того її забирають до двору. Там вона надіється на щасливе життя. Катерина Медічі запросила до двору її не просто так, а для того, щоб вдало видати заміж і мати з цього вигоду для себе і для політики Франції. Маргарита не має змоги вибрати собі нареченого, адже того кого вона кохає її родина не сприймає. Для її матері вона іграшка, з якою можна робити, що хочеш. ⠀ На початку роману вона наївна дівчина, яка довіряє всім і вважає, що ніхто не зможе її зрадити навіть рідний брат. Але за час життя при дворі показує, що рідний брат перетворить її на зрадницю родини. ⠀ Маргариту видали заміж за короля Наварії, який є протестантом. Для того, щоб зупинити кровопролиття і всіх протестантів навернути в католицизм. Але вийшло не так, як гадалося. Через 6 днів після весілля відбулася Варфоломіївська ніч. В ту ніч Маргарита зробила те чого її родина не очікувала. Вона стала на сторону чоловіка-протестанта і таким чином врятувала його життя. ⠀ В романі є любовна лінія. Кохання Маргарити, яке було чисте і невинне спочатку, а пізніше перетворилося на страждання та виправдування. Навіть той кого вона кохала починає звинувачувати її в тому, що вона не робила. ⠀ Рекомендую 9/10. Історичний роман про справжнє життя королів і королев. Якби це для когось дивно не звучало, але вони також люди. Їхнє життя розплановане від їхнього народження.
Публікації на тему
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер