Що читати вихідними. Без масок
16.09.2021
Що читати
Поділитися
Несподівано у останній момент наша сьогоднішня рубрика #ЩоЧитатиВихідними змінила свій підзаголовок з «Багаті і стильні» на «Без масок». Останній варіант набагато точніше й глибше відображає те, про що хочуть сказати книжки, які потрапили у цю добірку. І саме зараз ви зрозумієте чому.
Налаштовуйтесь. Ми починаємо.
Відкриє добірку суперновинка — це унікальна біографія написана відомим французьким журналістом та письменником Лораном Аллан-Кароном «Таємниця на ім’я Лаґерфельд». Увесь світ знає Карла Лаґерфельда як легендарного кутюр’є, який прийняв правління модним домом Chanel, опікувався брендом Fendi й збудував свою власну імперію моди. Сивочолий чоловік у шкіряних рукавичках і темних окулярах. Стильний і стриманий. Простий і геніальний. Але майже ніхто не знав? яким він бува насправді. Як молодий німець після Другої Світової війни став ще одним законодавцем моди й закохав у себе Францію?
Карл Лагерфельд пішов від нас 6 лютого 2019 року, через два тижні після того, як ця книга побачила світ. Мабуть і це було частиною його плану по захопленню світу. Усе життя ховаючи себе справжнього від ворогів і журналістів, врешті знявши маску, він пішов у вічність.
Завдяки роботі журналіста Лорана Аллена-Карона ми зазирнемо за куліси життя Лаґерфельда. Починаючи з дати народження, яку кутюр’є ніколи не хотів розкривати, дитинством у Німеччині, приїздом у Париж з матір’ю, відсутністю батька та його дебютом у кар’єрі модельєра... Автор йде далі і розповідає про відносини між Карлом Лаґерфельдом та Жаком де Башером, денді, якого Карл буде захищати та підтримувати протягом усього життя, витримуючи його ескапади та обмани. Ця книга від початку і до самого кінця — про геніального Карла Лаґерфельда.
Другою в добірці стала топова книга сінгапурського письменника Кевіна Квана, який закохав у себе спершу Америку, а потім і весь світ. Це «Шалено багаті азційці»! Книга знайомить нас із двома молодими людьми, Ніком та Рейчел. Вона — американка китайського походження, професорка економіки в Нью-Йоркському університеті. Її хлопець Нік — професор історії в цьому ж університеті, родом із Сінгапуру. Їхні романтичні стосунки розвиваються доволі плавно і міцно. Одного дня Нік пропонує Рейчел поїхати у спільну відпустку. І не аби куди, а на його батьківщину, і стати гостями на весіллі його кузена. Дівчина, не роздумуючи, погоджується, ще не здогадуючись, що на неї чекає попереду. По прильоту Рейчел дізнається що сім’я її коханого нелюдськи багата. Їхні статки обчислюються цифрами після яких щонайменше дев’ять нулів. Відповідно так вони себе і поводять — зверхньо й закрито. Для Рейчел і Ніка — це проблема, адже сім’я всілякими способами намагається позбутися «бідної обраниці» Ніка. Але згодом вони розуміють, що за виглядом простої дівчини, ховається сильна жінка, яка буде боротися за своє кохання, незважаючи ні на що, особливо на статки його родини. «Шалено багаті азійці» — це весела й інтригуюча історія кохання, яка зробить ваш день світлішим.
І на цій солодкій ноті прощаємось з вами до наступного тижня!
Бувайте здорові, книгомани)