Емоції та самоконтроль. ТОП-5
09.06.2022
Що читати
Поділитися
Мозок — величезна загадка для вчених усього світу не одне століття. Часто він модулює наші реакції зовсім не так, як ми очікуємо. А секрети його роботи допомагає пізнати серія #PROMе, книги якої й увійшли до сьогоднішнього ТОПу. Розпочнемо!
Що ми знаємо про емоції? Як ми оцінюємо та виражаємо їх? Як ними керуємось та приймаємо рішення? Про це розповідає Джил Хессон у своїй книзі «Кишенькова книжка емоційного інтелекту».
Емоційний інтелект — досить важлива річ у житті кожного. Адже, вміння дати раду своїм, а можливо й чужим, емоціям дозволяє глибше зрозуміти себе чи правильно налагоджувати комунікацію з іншими, урятуватися від непорозумінь.
Високий рівень EQ, емоційного коефіцієнта, допомагає:
- краще справлятися зі стресом;
- бути ефективнішим під час роботи/будь-яких переговорів;
- мотивувати себе;
- вирішувати конфліктні ситуації.
Книга дуже практична. Містить теоретичні засади та вправи/техніки, із допомогою яких можна прокачати свій емоційний інтелект, навчитися розуміти себе, керувати своїми емоціями. Читається легко й не містить води. Авторка вмістила до цієї, справді кишенькової, книги тільки те найпотрібніше, що ви маєте знати про емоційний і соціальний інтелекти.
Депресія — все ще недостатньо вивчена хвороба в області психіатрії. Хвороба, якою хворіють сотні тисяч людей по всьому світу. І Емі Морін, авторка книги «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди», теж пройшла колами свого власного пекла.
Представлені теми не є таємничими, складними чи навіть новими, але, натомість, важливо те, як вони представлені.
Письменниця постійно повторює, що ви не станете ідеальними за одну ніч, що привертає увагу, оскільки багато книг подібної тематики пропонують занадто швидке рішення.
Тож, майте на увазі, що методи, які містяться в цій книзі, не приносять миттєвих результатів. Вони не діють, як знеболюючі таблетки, що відпускаються без рецепта. Якщо ви шукаєте не короткі шляхи, а спосіб життя, котрий потрібно розвивати й опановувати, тоді ця книга для вас. Спробуйте. Перечитайте ще раз і скористайтеся якомога більшою кількістю порад. Дотримуйтеся їх незважаючи ні на що. Результати будуть, не хвилюйтеся. Зосередьтеся на процесі, який є найважливішим кроком для всього, що ви хочете освоїти у своєму житті.
Хтось не відчуває щастя й шукає його за допомогою стимуляторів. Комусь хочеться стати кращим, але невпевненість руйнує всі плани. Для когось власні невдачі — це генетична спадковість чи вплив середовища. Як позбутись стереотипів і нарешті почати жити в кайф?
Ірина Якутенко, авторка книги «Воля та самоконтроль», на основі власних спостережень та досліджень найкращих світових умів, нарешті розібралась, у чому справа.
Як працює наш мозок, що потрібно зробити, щоб переконати себе і переналаштувати на радість та активність, та як уникнути шкідливих звичок — про все це читайте в книжці!
Наступною темою стане успішність. Що це таке? Як нею користуватись? Як вона виглядає з наукової точки зору? На ці, та багато інших запитань, відповідає Роман Тарасенко у своїй неймовірний книжці «Метод великого пряника».
Автор — хімік за освітою, а у житті успішний тренер та завзятий маркетолог з колосальним досвідом роботи. Роман вивів власну формулу успіху, дослідивши величезну кількість матеріалів з цієї теми і зібравши яскраві приклади успішного поєднання наукових знань з фізіології людини й життєвих мотиваційних моделей.
Готові до нових відкриттів? Тоді не варто гаяти часу, ця книга саме для вас!
Починали з емоцій і закінчуємо ними ж, але змістимо спектр з самих емоцій на емоційні інструменти, що допомагають досягти успіху. Тож, останньою на сьогодні стане «Емоційний успіх» Девіда Дестено.
Ця книга має авторитет як написана великим вченим у своїй галузі, але вона цілком зрозуміла неспеціалісту. Саме це дуже бажаний і необхідний контрапункт для багатьох книг, які пропагують способи використання сили волі для подолання небажаної поведінки.
Чудовий перелік технік, котрі часто ігноруються, але потрібні, щоб «пробиватися у світі».
У нинішньому середовищі політики, бізнесу та соціальних медіа, здається, багато людей відчувають потребу критикувати майже все, незалежно від достоїнств або основних характеристик теми. Такий підхід рідко досягає чогось корисного і практично гарантує різку відповідь, яка часто загострюється. Дестено нагадує нам, що більш ефективний підхід — це висловлювати вдячність і виявляти співчуття, пишаючись тим, що робите все можливе, і не засуджуючи. Відмова від критичних суджень і похвала там, де є належне, є набагато ефективнішим методом отримання об’єктивної дискусії і, можливо, консенсусу. Для одержувача похвали і за відсутності образливої критики це майже як наркотик, який перетворить природу взаємодії на позитивний обмін, а не на оборонні поляризаційні кричущі матчі, які демонструються сьогодні.
Усім, хто зацікавлений у більш позитивних обмінах у своєму житті, було б добре прочитати цю книгу та прислухатися до мудрих порад.
Нагадаємо про знижку, що діє на кожну книжку! Не проґавте нагоду її використати та бережіть себе!