Фантастика

Відфільтрувати

Показано 17 результатів

Модний жанр

Фантастика (в перекладі «мистецтво уявляти») — це один з найбільш затребуваних напрямів в сучасній літературі. Людей завжди притягує непізнаний ірреальний світ, в який вони потрапляють завдяки авторському задуму. Напевне, справа в розгулі фантазії й свободі. Свободі думки й слова.

Жанр фантастика народився ще на зорі людства. Пам’ятаєте давньогрецькі міфи, старовинні англійські легенди чи слов’янські перекази? Зевс і Прометей, Робін Гуд, друїди, німфи, мавки.  «Одісея» Гомера, «Божествена комедія» Данте, «Енеїда» Котляревського. У різні часи різними народами робились спроби пояснити собі незвіданий навколишній світ, створюючи фантазійні світи. Незважаючи на це, фантастика як жанр почала зароджуватися тільки наприкінці XIX століття. Саме тоді постала дилема про те, як виділити цей напрямок у самостійний, які риси йому притаманні. При цьому будь-який фантастичний твір того часу був заснований виключно на науковому баченні. Хотіли навіть зробити фантастику окремим родом літератури, бо вона не підходила до жодного вже відомого.

У наші дні ситуація дещо змінилася. Фантастичний твір став більшою мірою літературним і обзавівся своїми ексклюзивними жанрами. Зараз навіть школярик зможе розказати, чим же відрізняється фентезі від ґорору або містики. Окрім даних трьох видів виділяють ще наукову фантастику, утопію та фантастичну подорож.

Які книги фантастичного жанру є на сайті

Новинки фантастичних книг від «Фабули» не чисельні, але влучно потрапили до хітів. Цього року в українському перекладі вийшла друга містично-драматична історія від шотландської інтелектуалки Алі Сміт «Готель Світ» (до цього був роман «Як бути двома»). Після виходу на початку року продовжує набирати оберти містичний трилер «Бурштин» Василя Тибеля.

Третій рік не здає свої позиції козацьке фентезі Леоніда Кононовича «Чигиринський сотник», книга стала переможцем конкурсу «Найкраща книга України – 2016». Метр світової фантастики Дон Делілло та його роман «Зеро К» однозначно припаде до смаку прихильникам жанру, як і романи «Висотка» та «Люди міленіуму» ще одного метра фантастики Джеймса Балларда. Одразу два фантасмагоричних романи на тему війни на Донбасі не залишать байдужими наших читачів: «Ангел пригляду» Олексія Винокурова та «Долгота дней» Володимира Рафєєнка (роман був номінантом конкурсу «Книга року ВВС Україна»). Не можемо не згадати українського фантаста Володимира Єшкілєва з його збіркою оповідань «Місто термітів» та романом «Ситуація нуль», а також роман Марії Галіної «Мала Глуша».

Для замовлення на нашому сайті оберіть книгу, що сподобалась, натисніть «Додати у кошик» і переходьте до оформлення замовлення. Якщо ви маєте промокод на знижку, введіть його у спеціальне поле для промокоду та натисніть «Застосувати купон».

Замовлення обробляються у той же день та відправляються перевізниками Нова пошта та УкрПошта в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро та інші населенні пункти України.