Ненсі Голдстоун

Ненсі Голдстоун

(1957) Ненсі Голдстоун — письменниця, історикиня. Має пристрасть до середньовічної історії, старих і рідкісних книг.  Авторка трьох книжок нон-фікшн, присвячених видатним жінкам Середньовіччя: «Таємна історія Жанни д’Арк», що розкриває таємницю Жанни д’Арк і захопливу роль у цьому Йоланди Арагонської, королеви Сицилії; «Чотири королеви», роман про чотирьох дочок графа Провансу, які стали справжніми царицями свого часу; «Леді королева», біографія Іоанни I, цариці Неаполя, Єрусалима і Сицилії і графині Провансу, єдиної жінки свого часу, яка правила під своїм ім’ям.

Ненсі також написала кілька книжок у співавторстві зі своїм чоловіком Лоуренсом, зокрема «Чернець і таємниця манускрипту», історію великого вченого XIII століття Роджера Бекона, та «З полум’я», історію богослова XVI століття, опонента Жана Кальвіна, лікаря Мігеля Сервета, засудженого до страти на вогні.  Науковець загинув з останньою копією власної книги, у якій він приховав велике медичне відкриття.

Ненсі та Лоуренс також написали три книжки спогадів про власний досвід у світі рідкісних і антикварних книг. З них надрукована була лише одна (Used and Rare: Travels in the Book World)

Ґолдстоуни вболівають за розвиток грамотності та формування навичок читання учнів початкової школи, а тому протягом восьми років добровільно виступали в місцевій бібліотеці для дітей та їхніх батьків. Завдяки цій програмі з’явилася книжка «Деконструкція пінгвінів: батьки, діти».

1979 року Ненсі Ґолдстоун закінчила з відзнакою Корнелльський університет, а через два роки отримала ступінь магістра міжнародних відносин в Університеті Колумбія. Відразу ж після закінчення коледжу вона розпочала торгівлю валютними опціонами, що яскраво описано в її першій книжці «Trading Up: Surviving Success as a Woman Trader on Wall Street».

Окрім того, роботи місіс Ґолдстоун отримали схвальні відгуки в The New York Times, The Washington Post, The Boston Globe Magazine та The Miami Herald.

Книги автора

Показано один результат