Ернан Діаз

Ернан Діаз

(29.10.1973) — американський письменник, фіналіст Пулітцерівської премії. У 2017 році вийшов його дебютний роман “Вдалині”, і вже наступного року став фіналістом премії PEN/Faulkner Award та входив до ТОП 10 книг року за версією Publishers Weekly.
У березні 2019 – став лауреатом престижної премії Whiting Award.

Також є автором книги “Борхес – між історією та вічністю”.  На сьогодні є редактором академічного журналу у Колумбійському університеті, а до цього працював викладачем у Державному університеті Нью-Йорка.  Його роботи публікує низка видань – “Cabinet”, “The New York Times”, “The Kenyon Review”, “Playboy”, “Granta”, “The Paris Review”, та інші.

Ернан доволі філософська людина, яка зовсім не користується соціальними мережами. Усі рукописи Ернан пише пір’євою ручкою, а вже потім переносить текст у комп’ютер. Писати полюбляє у людних місцях, таких як кафе чи бібліотека, але у великих шумопоглинаючих навушниках.
Наразі автор вже працює над новою книгою. За словами автора – це буде псевдонауковий роман про партизанський рух в Аргентині у 1970-х роках.

Книги автора

Показано один результат