Артемій Кірсанов

Артемій Кірсанов

(18.03.1980) – український сценарист і письменник, автор кількох телевізійних шоу. Народився в Києві. Навчався в майстерні Юрія Муравицького в Київському університеті культури та мистецтв. За фахом – режисер професійного театру.

Незважаючи на «театральну» професію, свою кар’єру Кірсанов починає на телебаченні, зокрема з 2002 до 2006 року працює в телекомпанії «Новий канал». 2005 року разом з Сергієм Дзюбою створює новорічний фільм «Солдати 2006». Наступного року створює перші 15 серій комедійного серіалу «Родичі» на замовлення продакшн-студії «Батискаф» (Київ) для телекомпанії «Перший національний».

У 2006–2007 роках працює над спільним проєктом каналу «Інтер» та «1+1» – «Ви поїдете на бал?».

Працюючи на кінокомпанії «Київтелефільм»,  створює проєкт «Що ти робив минулої п’ятниці?» на замовлення «1+1». А також стає сценаристом Дитячого Євробачення на «Першому національному».

Далі до 2014 року працює на кількох телеканалах і продакшнах, зокрема «1+1», «ТЕТ», «СТБ», «Україна», «ICTV», «СтарМедіа». За цей час пише сценарії до телевізійних серіалів «Братани», «Єфросинья», «Порох та дріб», «Перелітні птахи», серіаліті «Каста» та телевізійного фільму «Любов одна»

У 2015–2016 роках – шеф-редактор телевізійних проєктів в «ІVORY FILMS». За цей час Артемій Кірсанов створює проєкт «Глядач як Свідок» на каналі «СТБ». А також пише сценарії до  телевізійних проєктів «Давай поговоримо про секс», «Врятуйте нашу сім’ю», «Коли ми вдома».

2018 року разом з Сергієм Дзюбою дебютує як письменник, видавши книжку «Позивний “Бандерас”». Того ж року відбулася прем’єра однойменного художнього фільму.

2019 року  творчий дует Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова презентують новий роман «Заборонений» про видатного українського поета та борця за незалежність Василя Стуса. 5 вересня відбулася масштабна прем’єра художнього фільму «Заборонений». 

Книги автора

Показано 3 результати