Серії

#PROBusiness
#PROCreators
#PROMe
#PROScience
#PROSystem
Бестселер
Дебют
Епоха
Заборонена класика
Лауреати
Несерйозна класика
Нон-фікшн
Століття
Сучасна проза України

Ми цінуємо ваш час, тому для вашої зручності у виборі книг, розділили книжки на серії.

Художня література представлена наступними серіями:

Серія «Лауреати» — це найвидатніші твори, що створені в Європі та США у другій половині 20 століття, книги, що змінили читацькі уявлення про літературу, її межі та можливості. Практично всі вони удостоєні найвищих літературних нагород, багато які з них екранізовано.

До серії «Століття » включено романи, що стали етапними для розвитку європейської й американської літератури в кожне з десятиліть минулого 20 століття. Їхні автори — ключові фігури англо-американської та французької літератури, володарі престижних нагород і премій. Кожен із них зробив неоціненний внесок до скарбниці світової літератури, але досі з тих чи інших причин його обминули своєю увагою вітчизняні перекладачі та видавці.

Серія «Бестселер» — початок третього тисячоліття в усій його різноманітності й гостроті проблем. Це коктейль із незвичайним смаком: тут можна знайти літературні містифікації, шпигунські трилери, мелодрами, романи-головоломки і цілком традиційні психологічні «сімейні романи». Найголовніше в тому, що ці книги мають легіони читачів по обидва боки Атлантики, а перекладені вони десятками мов світу.

Серія «Епоха» пропонує нові твори зарубіжних і вітчизняних авторів, які пишуть російською. Серед них книги Маргарити Хемлін, Юлії Кісіної, Кирила Кобріна й інших популярних, але практично невідомих нашему читачеві авторів, які вперше перекладені українською.

До серії «Несерйозна класика» включено видатні зразки творчості письменників минулого, сповнені іронії й тонкого гумору. Кожна з цих невеликих книг відкриває перед читачем гротескні, абсурдні, а інколи й містичні боки повсякденного, на вигляд, цілком благопристойного життя.

І ще одна грань історії літератури: серія «Заборонена класика». До неї увійшли книги, які забороняли друкувати, безжально краяли цензори і проклинала церква. Їх вилучали з бібліотек і знищували всіма мислимими способами, а авторів судили, засилали, зневажали й принижували, а іноді навіть прирікали на смерть. Доля цих книг — найкращий доказ того, що свобода слова досі існує тільки на папері, а не в головах, і ми маємо ще довго вчитися поважати думки та спосіб мислення інших людей.

Література нон-фікшн поділена на 5 серій:

#PROCREATORS – #PRO великих людей, що змінили історію та світ.

#PROSYSTEM – #PRO інформаційні технології та все, що з ними повʼязано.

#PROBUSINESS – #PRO менеджмент, маркетинг, креатив, PR. Тобто #PRO все, що знадобиться вам для управління бізнесом та його розвитку.

#PROSCIENCE – #PRO науку, інновації та технології.

#PROME – #PRO особистий розвиток, мотивацію, емоціональну підтримку та подолання криз.