#ЩоЧитатиВихідними. Спокусливий

Нова і ну дуже спокуслива добірка в рубриці #ЩоЧитатиВихідними. Гайда знайомитися!

 

Художню літературу сьогодні представляє друга книга з трилогії Артуро Перес-Реверте«Єва».

На сторінках цієї книжки ви можете відчути враження від перебування в Танжері: бриз і запах моря, вулиць, екзотичних страв та напоїв, водночас відчуваєте емоції героїв, немов свої власні: страх, біль від ударів і пострілів, напруга, ніжність і гіркий смак поразки.

Головний герой, Фалько, продовжує брати участь у громадянській війні в Іспанії як незалежний, найнятий шпигун, обраний за його здатність виконувати роботу, чого б вона не потребувала. Він найманий вбивця. Як і в 1-й частині, його наймають консерватори під час війни, чиновники Франко, які борються з «червоними», коаліцією лівих, що керували країною, але зараз перебувають в облозі повстанської армії Франко в боротьбі до смерті, за сприяння Гітлера. «Червоних», або республіканців, тренує і постачає Йосип Сталін.

Але хто ж така Єва?

Єва, мила і фізично підготовлена ​​радянська шпигунка, котру Фалько зустрів, закохавшись, у першій частині, перебуває на борту республіканського судна. Раніше її мало не вбили, але тут вона знову з’являється, супроводжуючи вантаж золота. Отже, це його дилема. Як перехопити золото і якось захистити її одночасно.

Насолода від читання книг Реверте залишається ще надовго. Цьому сприяє плавний і стильний текст, завжди не банальні переплетіння сюжету. Читається на одному диханні, а наприкінці виникає гостре бажання прочитати третій, і останній книгу цієї міні-серії, що вже була опублікована під назвою «Саботаж».

 

Далі — ще цікавіше! Із нон-фікшену на вас чекає «Злюб» від Мері Роуч.

Одним з інструментів задоволення дорослих людей є… правильно, секс!

Ця тема була майже забороненою у Радянському Союзі, а от в іншій частині світу довкола неї завжди (як мінімум, протягом останніх 100 років) розгортались палкі дискусії та велись дослідження. Почесні науковці в намаганні краще зрозуміти людську природу, прийшли до цікавих висновків. Мері Роуч дуже зацікавилась і вона вирішила написати про це цілу книгу.

Спілкуючись з десятками науковців, ознайомлюючись з результатами досліджень, навіть будучи учасницею деяких з них, авторка дізналась багато захопливих деталей.

«Злюб» — це не аматорський погляд на секс, а абсолютно серйозні наукові дослідження, викладені з незабутнім роучевським гумором та доповнені особистими думками авторки.

Залишилося два останніх примірники — поспішайте!

Приємного читання та до зустрічі наступного тижня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
20-75%
На ВСІ книжки!
Діє до 28.11.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями