#ЩоЧитатиВихідними. Не тільки про Францію

Сьогодні в рубриці #ЩоЧитатиВихідними пропонуємо поєднати приємне з корисним. Завдяки книжці з художньої літератури ви здійсните подорож країною кохання та краси — Францією. І не тільки. А от представник нон-фікшену стане в нагоді кожному, хто вивчає, чи бажає почати, нові мови.

 

Книга французького письменника Андрія Макіна «Французький заповіт» — особлива. Розповідь ведеться ретроспективно від першої особи. Це спогад. Вигадана історія француженки, яка під час революції потрапила до Росії — «країни, що заросла колючим дротом». Роман про «дорослішання» юнака та його загадкову бабусю Шарлотту. Вона прожила насичене життя з багатьма болісними моментами. Як виживала, змогла піднятися над усім болем і стала взірцем для своїх онуків. Особливо близькі стосунки склалися у Шарлотти з онуком Олексієм, саме йому вона передала свою любов до рідної Франції, до французької літератури та музики. Франція стала майже нездійсненною мрією хлопця, мрією, яка стала дійсністю. І тепер хлопець робить усе можливе, щоб його Шарлотта під кінець життя повернулася до рідного Парижу.

Проза автора захоплює подих, велична, чиста, напівпрозора – з внутрішнім сяйвом, яке просто осяює кожну сторінку.

Подаруйте собі рідкісне задоволення, виділіть трохи часу — вдень або ввечері. Сідайте у своє улюблене крісло для читання, прочитайте цю книгу та дозвольте собі перенестися у світ, який описує Андрій Макін. Дозвольте собі згадати, як це — бути дитиною, і відчути відкриття яскравої уяви, викликані романом. Це дуже зворушлива історія.

 

Друга книга не просто корисна, вона ще й легка для сприймання. Якщо ви про неї ще не чули, знайомтеся — «Вільно за 3 місяці» Бенні Льюїса.

Володіння іноземними мовами — досить важлива навичка в сучасному світі. Вона сприяє кращому розумінню мовних процесів, надає можливість відвідувати різні країни, вивчати історію та культуру інших народів, а також суттєво підвищує шанси отримати перспективну, високооплачувану роботу. Не має значення, у якому віці ви вирішили вивчити ту чи іншу іноземну мову, головне — це бажання й мотивація. Бені Льюїс, відомий поліглот, блогер і мандрівник, у своїй книзі «Вільно за 3 місяці» надає конкретні, корисні  поради для ефективних занять. Способи запам’ятовування слів, нові мовні техніки, а також  дієві підказки і списки корисних безкоштовних інтернет-ресурсів — те, що ви знайдете у книжці. Крім того, автор указує на найпоширеніші помилки новачків під час вивчення мови й наводить дієві аргументи, проти відмовок, які люди використовують, виправдовуючи лінь чи небажання вчити іноземну.

Книга читається легко, містить приклади із життя людей, котрі пройшли тим же шляхом і вже вільно спілкуються різними мовами.

 

Крім крутих книг, маємо для вас ще й круті знижки! Крім книг з ТОПу та рубрики #ЩоЧитатиВихідними, не забудьте переглянути «Розпродаж»!

#ЩоЧитатиВихідними

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вас може зацiкавити
#ЩоЧитатиВихідними. Захопливо, чуттєво, цікаво
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Захопливо, чуттєво, цікаво
Захопливо, чуттєво, цікаво — найточніший опис для сьогоднішніх представників у рубриці #ЩоЧитатиВихідними. Незважаючи на те, що жанри та тематика книг ...
#ЩоЧитатиВихідними.  Без проблем
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Без проблем
Продовжуємо знайомити вас із більшою кількістю чудових книг у рубриці #ЩоЧитатиВихідними.   Історичний роман Остапа Українця «Дискордія» — прекрасний ...
#ЩоЧитатиВихідними. Інтригуючий дует
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Інтригуючий дует
Інтригуючий дует у рубриці #ЩоЧитатиВихідними. Час поринути в секретні дані,  інтриги та розслідування.   Відкриває добірку «Жереб» — новинка від ...
#ЩоЧитатиВихідними. Новинки
#ЩоЧитатиВихідними
#ЩоЧитатиВихідними. Новинки
Новинки в рубриці #ЩоЧитатиВихідними! Знайомимо вас з книжками, котрі варто прочитати кожному українцю.   «Багато хто з нас стикнувся із жахами війни. ...
Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
на обрані книжки
Діє до 31.01.2023
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями